UA
RU

Випускникам університету!

Випускники, які не мають цільових договорів на працевлаштування, але бажають працювати у структурних підрозділах ПАТ «Українська залізниця» після закінчення університету можуть звернутися за інформацією щодо вакантних місць до відділу кадрів служб або структурних підрозділів у відповідності до отриманої спеціальності.

За додатковою консультацією звертатися до відділу зв’язків з виробництвом (каб.210).

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ярмарка вакансій

Щорічно на базі університету проводиться освітній захід «День Кар’єри», спрямований на підтримку працевлаштування студентів – випускників. В заході приймають участь представники підприємств, установ, організацій та компаній, які є потенційними роботодавцями для випускників університету. За результатами заходу складається перелік вакансій за відповідними спеціальностями та напрямами підготовки.

На цих зустрічах відбувається знайомство з підприємством, оформлення договорів на проходження практики та майбутнє працевлаштування, узгоджуються з випускниками майбутні місця роботи. Також університет бере участь в усіх заходах, які організовують місцеві органи влади щодо працевлаштування випускників та має зв’язок зі службами зайнятості.


03 та 04 жовтня відбулися зустрічі випускників університету факультетів "Електрифікація залізниць" спеціальності «Електротехніка і електромеханіка» і «Механічний» спеціальності «Залізничний транспорт» з представниками ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтный завод».

З презентацією підприємства виступили:

Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства і відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування на підприємстві і практичної підготовки студентів.


12 квітня відбулась зустріч студентів 3-5 курсів з представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою знайомства з підприємством, проходження практики, прийняття участі у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

З презентацією підприємства виступили:

 • заступник директора транспортного департаменту по залізничному транспорту Анкалюк Максим, випускник ДІІТу 2003 року ;
 • провідний інженер відділу по організаційному і функціональному плануванню і розвитку департаменту по персоналу Суворова Яна;
 • фахівець по роботі із студентами і учбовими закладами департаменту по персоналу Ісаченко Тетяна .

11 квітня відбулась інформаційна зустріч випускників факультетів «Управління енергетичними процесами», «Механічний», «Управління процесами перевезень», «Промислове та цивільне будівництво» з представниками компанії CRH Україна (Cement Roadstone Holding) з метою знайомства з підприємством та пропозицією для випускників прийняти участь у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

З презентацією підприємства виступили:

 • Менеджер з навчання та розвитку СіАрЕйч Україна Дунаєвська Ірина
 • Працівники ведучого підприємства СіАрЕйч Україна, ПАТ «Подільський цемент», м. Кам’янець-Подільський:

 • Начальник ВТК і Лабораторії Левицький Костянтин
 • Начальник дільниці залізничних перевезень Пасічник Володимир, випускник ДІІТу 2000 р. (фак. «Управління процесами перевезень»)
 • Інженер-електрик, учасниця першої хвилі програми стажування 15/16 Семенюк Катерина, випускниця ДІІТу 2015р. (фак. «Управління енергетичними процесами»).

У другій хвилі програми стажування 16/17 приймає участь Святослав Ашарчук, випускник ДІІТу 2016 р. (фак. «Механічний»).


До уваги випускників факультетів «УЕП», «М», «УПП», «ПЦБ»!

11 квітня відбудеться інформаційна зустріч з представниками компанії CRH Україна (Cement Roadstone Holding) з метою знайомства з підприємством та пропозицією для випускників прийняти участь у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

  Зустріч відбудеться у аудиторії 314:
 • для випускників факультетів «УЕП», «М», «ПЦБ» о 14-30
 • для випускників факультету «УПП» о 15-30

До уваги студентів 3, 4, 5 курсів!

12 квітня у аудиторії 314 о 14-30 відбудеться інформаційна зустріч з представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою знайомства з підприємством, проходження практики, прийняття участі у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Запрошуються студенти всіх факультетів.


22 грудня відбулась зустріч випускників факультету «Управління енергетичними процесами», спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання», факультету «Механічний», спеціальності «Локомотиви і локомотивне господарство» та факультету «Мости і тунелі» з представниками КП «Дніпропетровський метрополітен».

З презентацією підприємства виступили:

 • начальник електромеханічної служби Онофрійчук Олександр Йосипович;
 • начальник служби колії та споруд Рихтик Сергій Іванович, випускник ДІІТу 1983 року;
 • начальник електродепо Загоруйко Валентин Іванович, випускник ДІІТу 1994 року;
 • заступник начальника служби автоматики, телемеханіки і зв'язку Набок Віктор Федорович, випускник ДІІТу 1988 року.
 • головний енергетик служби електропостачання Онищенко Валерій Вікторович, випускник ДІІТу 2010 року.
 • начальник відділу кадрів Наліт Людмила Михайлівна.

Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства та відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування, а також можливості проходження практичної підготовки студентів на підприємстві.


23 листопада відбулась зустріч випускників факультету «Електрифікація залізниць» спеціальностей «Електричний транспорт» і «Електротехніка та електромеханіка» та факультету «Механічний» спеціальності «Локомотиви та локомотивне господарство» з представниками ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод».

З презентацією підприємства виступили:

 • начальник відділу кадрів Рязянова Оксана Олексіївна;
 • начальник технічного бюро електроапаратного цеху Мовчан Сергій Миколайович, випускник ДІІТу 2000 року;
 • заступник головного технолога Хілько Дмитро Володимирович, випускник ДІІТу 1994 року;
 • голова профспілкового комітету Задоянчук Михайло Брониславович, випускник ДІІТу 1988 року.

Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства та відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування на підприємстві та практичної підготовки студентів.


У 2015/2016 навчальному році в університеті відбулися зустрічі:


- представників ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" зі студентами факультетів "Механічний", "Організація будівництва доріг і експлуатація колії", "Технічна кібернетика"(з презентацією підприємства виступили: начальник цеху інженерно-технічного забезпечення випускник ДІІТу 1985 р. Привезенцев Г.В., начальник цеху рухомого складу Міщенко С.Ю., заступник начальника цеху інженерно-технічного забезпечення Антонов О.В. Працівники підприємства відмітили ДНУЗТ як провідний навчальний заклад з підготовки фахівців залізничного транспорту та якісну роботу випускників університету 2015 року «Механічного факультету» Артема Андріянова та Тараса Гладченко);

- представників компанії "Miko Group" із студентами факультетів "Механічний", "Управління процесами перевезень", "Економико-гуманітарний", спеціальності "Управління проектами"(з презентацією компанії виступив виконавчий директор Мироненко Олексій Олегович);


- представників ПАТ «Дніпропетровського заводу металоконструкцій ім. І.В. Бабушкіна» зі студентами факультету «Мости та тунелі»(з презентацією підприємства виступив технічний директор Близнюк Олег Володмирович та начальник конструкторського відділу Смовж Ф.А.).

Усі ці зустрічі сприяють налагодженню співпраці з працедавцями, допомогають випускникам детальніше ознайомитися з підприємствами, а підприємствам визначитися і відібрати перспективних випускників для подальшого працевлаштування та укласти угоди на проходження виробничої практики.

Як показує досвід, проведення таких зустрічей є стимулом для забезпечення практичної підготовки студентів і їх майбутнього працевлаштування.

Всі права захищені ©
Працевлаштування та практична підготовка ДНУЗТ
Розробив: Павленко І. А.