UA
RU

Випускникам університету!

Випускники, які не мають цільових договорів на працевлаштування, але бажають працювати у структурних підрозділах ПАТ «Українська залізниця» після закінчення університету можуть звернутися за інформацією щодо вакантних місць до відділу кадрів служб або структурних підрозділів у відповідності до отриманої спеціальності.

За додатковою консультацією звертатися до відділу зв’язків з виробництвом (каб.210).

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Випускникам університету 2018 року.

03 жовтня в ауд. 4403 об 11-00

відбудеться зустріч випускників денної форми навчання спеціальності "Електричний транспорт" та "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" з представниками ВАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" з метою знайомства з підприємством і майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2018 року.

04 жовтня в ауд. 104 об 11-00

відбудеться зустріч випускників денної форми навчання спеціальності "Локомотиви та локомотивне господарство" з представниками ВАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" з метою знайомства з підприємством і майбутнього працевлаштування.

Випускникам – гідне працевлаштування!

27 березня 2017

22 березня 2017 р.

Університет постійно прикладає чимало зусиль для підтримання на належному рівні працевлаштування своїх випускників. Персональний розподіл випускників здійснюється на підставі сформованих заздалегідь замовлень на спеціалістів з боку підприємств ПАТ «Укрзалізниця», інших підприємств державної та приватної форм власності. Система розподілу та працевлаштування заснована на принципі надання випускникам певної, в тім, що залежить від університету, гарантії працевлаштування після завершення навчання. В основному це стосується тих студентів, які навчаються за державним замовленням та студентів, які навчаються за цільовими договорами. Тим, хто навчався за рахунок позабюджетних коштів, робота надається за їх власним бажанням.

Наприкінці березня пройшло засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників 2017 року. Випускники отримали запрошення на працевлаштування до Регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» та підприємств інших галузей.

.

Випускникам університету 2017 року!

17 березня 2017

22 березня у 314 ауд. о 9-00

відбудеться засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників університету . У роботі комісії візьмуть участь ректор університету, декани факультетів, завідуючі випускових кафедр, випускники університету денної форми навчання.

На комісію запрошені представники залізниць і підприємств. Комісію очолюватиме ректор університету О.М. Пшінько. Секретар комісії Н.П. Богдан.

Випускникам університету 2017 року!

22 грудня 2016

22 грудня в ауд. 3403 об 11-00

відбудеться зустріч студентів 5 курсу факультету «Мости та тунелі» з представниками КП "Дніпропетровський метрополітен" щодо знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2017 року!

24 листопада 2016

30 листопада в ауд. 314 о 9-30

відбудеться зустріч студентів 5 курсу факультетів:

  • "Механічний";
  • "Організація будівництва доріг і експлуатація колії";
  • "Технічна кібернетика" (спеціальність «Автоматика, телемеханіка та зв’язок”)

з представниками ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" щодо знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.
Всі права захищені ©
Працевлаштування та практична підготовка ДНУЗТ
Розробив: Павленко І. А.