UA
RU

УВАГА!

З 01 лютого 2017 року розпочинається збір заяв від студентів 2 - 4 курсів, які бажають працювати провідниками пасажирського вагона під час літніх канікул. Заяви до 5 березня поточного року необхідно здати старості групи або в кім. №209, 210. Форма заяви надається.

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

23 травня

До уваги студентів 4 та 5 курсів

23 травня вібудеться зустріч студентів старших курсів та випускників університету з представниками компанії CRH щодо ознайомлення з підприємством, програмою стажування та майбутнього працевлаштування.

  Група CRH (Cement Roadstone Holding\ СіАрЕйч) заснована в 1970 році в Ірландії, на сьогодні входить в трійку найбільших виробників будматеріалів у світі та є лідером цементного ринку України. Компанія використовує нові технології у виробництві цементу на заводах:
 • ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський),
 • ТОВ «ЦЕМЕНТ» (м. Одеса),
 • ПАТ «Миколаївцемент» (м. Миколаїв, Львівської обл.).
  Для зустрічі з представниками компанії запрошуються студенти старших курсів та випускники університету факультетів:
 • «УЕП» спец. «Електротехнічні системи електроспоживання» (ауд.330 о 13-00)
 • «ТІ» спец. «Локомотиви та локомотивне господарство»( ауд.447 о 12-20) , «Вагони та вагонне господарство»( ауд. 302 о 11-00)
 • «УПП»( ауд 447 о 12-20)

25 квітня

ДЕНЬ КАР’ЄРИ

Працюй за європейськими стандартами!


Представництво ЄС проводить серію Днів кар’єри у містах України

  Там ти зможеш:
 • Взяти участь у панельній дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?»
 • Прослухати тренінги зі складання резюме, публічної презентації та інших soft skills
 • Поспілкуватися з працівниками та HR фахівцями провідних українських та європейських компаній
 • Записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях
 • Дізнатися про можливості навчання за кордоном

Організатори зібрали все, що потрібно для швидкого професійного розвитку.

Місце проведення:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Палац Студентів

за адресою:

м. Дніпро, пл. Шевченко, 1, Палац Студентів ДНУ ім.О.Гончара

Міхайченко Марія marinacvetaeva1@gmail.com

Докладніше:
Подати заявку:

Студентам старших курсів і випускникам університету 2019 року.

24 квітня в ауд. 4403 о 12-00

відбудеться зустріч зі студентами денної форми навчання факультетів «УПП» і «ЕГ» з представниками Транспортно-експедиторська компанія «ЮНІС» з метою знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2018 року.

13 вересня в ауд. 2404 об 11-00

відбудеться зустріч зі студентами денної форми навчання факультетів «МТ» та «ОБЗ» з представниками філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» ПАТ «Укрзалізниця» з метою знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2018 року!

17.05.2018р. в ауд. 104 о 9-30

відбудеться зустріч студентів 5 курсу «Механічного» факультету з представниками ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" щодо знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.

Студентам старших курсів і випускників університету 2018 року.

26 квітня 2018 р. в ауд. 351 о 14-30

відбудеться зустріч зі студентами денної форми навчання факультетів «УЕП» і «ЕГ» з представниками ТОВ «Агротек» з метою знайомства з підприємством, проходження практики та майбутнього працевлаштування.

До уваги студентів та випускників університету!

11 квітня 2018 р. о 14-30 у 314 ауд

буде проходити зустріч з представниками Компанії «CRH Україна» з питання стажування для студентів та випускників університету.

Більш детальна інформація знаходиться за наступним посиланням


До уваги студентів та випускників університету!

05 квітня 2018

У Дніпрі буде проходити найбільший в Україні Ярмарок Вакансій "Impulse 2018" на базі Українського Державного Хіміко-Технологічного університету. На ній будуть представлені більше 20 роботодавців - успішних українських та міжнародних компаній. Це хороший шанс активним та цілеспрямованим студентам знайти для себе хорошу та високооплачувану роботу.

Більше 20-ти роботодавців зберуться разом заради тебе!

Центр кар’єрного розвитку STUD-POINT проводить 19-тий Ярмарок вакансій «IMPULSE 2018».
Вхід безкоштовний

Провідні українські та міжнародні компанії шукатимуть своїх майбутніх працівників серед студентів та молоді в Києві, Дніпрі та Харкові. В програмі ярмарки виступи спікерів, безкоштовні майстер-класи від досвідчених рекрутерів та 20 стендів з потенційними роботодавцями.

Нам байдуже, звідки ти, на кого вчишся і чи отримуєш стипендію, головне - твоє бажання знайти роботу мрії!

Це твоя можливість:

 • поспілкуватись з компаніями напрямів IT, Marketing, FMCG, Economic, Finance, Management, дізнатись умови та переваги кожної;
 • пройти безкоштовні тренінги та майстер-класи від успішних спікерів;
 • почати кар’єру, ще навчаючись в університеті, і отримати свій перший досвід роботи у великій компанії;
 • знайти вакансії по своїй спеціальності або в суміжних сферах;
 • дізнатися у досвідчених HR-менеджерів, як скласти безпрограшне резюме і пройти співбесіду;
 • одразу використати отримані знання і запропонувати себе працедавцю;
 • в ту саму мить отримати роботу;

Серед учасників Ярмарки Вакансій: METRO, Phillip Moris International, JTI, Credit Agricole, Epam, Lifecell, GlobalBilgi,Varus, Воля, KPMG, Coca-Cola, УКРРIЧФЛОТ, та багато інших.

Вхід ВІЛЬНИЙ

Знаходь весь перелік компаній за лінком: https://jobfair.stud-point.com та підписуйся зараз в Facebook, щоб не проґавити наступних можливостей: www.facebook.com/studpoint.ua/

Організатор заходів: Центр кар’єрного розвитку STUD-POINT (т. +38(044) 2288281)

Генеральні партнери STUD-POINT: British American Tobacco, Nielsen, Dentsu Aegis Network Ukraine, Leroy Merlin Ukraine


Випускникам університету 2018 року!

06 грудня у 314 ауд. об 10-00

відбудеться засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників університету . У роботі комісії візьмуть участь ректор університету, декани факультетів, завідуючі випускових кафедр, випускники університету денної форми навчання.

На комісію запрошені представники залізниць і підприємств.


Студентам 3-5 курсів та випускникам університету 2018 року.

01 листопада в ауд. 104 об 11-00

відбудеться зустріч студентів та випускників денної форми навчання спеціальності "Локомотиви та локомотивне господарство" з представниками ТДВ "Мукачівський машинобудівний завод" з метою знайомства з підприємством, проходження учбової, виробничої, переддипломної практики та відбору кандидатів для подальшого працевлаштування на підприємстві.

Випускникам університету 2018 року.

04 жовтня в ауд. 104 об 11-00

відбудеться зустріч випускників денної форми навчання спеціальності "Локомотиви та локомотивне господарство" з представниками ВАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" з метою знайомства з підприємством і майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2018 року.

03 жовтня в ауд. 4403 об 11-00

відбудеться зустріч випускників денної форми навчання спеціальності "Електричний транспорт" та "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" з представниками ВАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" з метою знайомства з підприємством і майбутнього працевлаштування.

strel_zavod


До уваги випускників факультетів «УЕП», «М», «УПП», «ПЦБ»!

11 квітня відбудеться інформаційна зустріч з представниками компанії CRH Україна (Cement Roadstone Holding) з метою знайомства з підприємством та пропозицією для випускників прийняти участь у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

  Зустріч відбудеться у аудиторії 314:
 • для випускників факультетів «УЕП», «М», «ПЦБ» о 14-30
 • для випускників факультету «УПП» о 15-30

До уваги студентів 3, 4, 5 курсів!

12 квітня у аудиторії 314 о 14-30 відбудеться інформаційна зустріч з представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою знайомства з підприємством, проходження практики, прийняття участі у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Запрошуються студенти всіх факультетів.


В Україні відкривають вищий навчальний заклад, в якому готуватимуть бізнесменів, інженерів і чиновників по американській системі

29 жовтня 2016

У вересні 2017 року в Києві стартує перша навчальна программа Американського університету України (AUUA). Він стане першим навчальним закладом в країні, програма якого побудована по американській системі вищої освіти. Головна фішка в тому, що випускники отримають диплом університету, акредитованого в США. "AUUA вже почав процес підготовки до акредитації відповідною комісією США і видаватиме як американський диплом, так і український диплом державного зразку", - повідомили aln.ua в прес-службі AUUA..

picture

AUUA обіцяє українцям можливість отримати якісну американську освіту в межах України і за вартістю, прийнятною в наших реаліях. Навчальні програми AUUA розроблені професорами провідних вишів США з урахуванням специфіки місцевого ринку праці (партнерами AUUA стали Технологічний інститут Джорджії і Школа журналістики в Міссурі). Замість факультетів тут - "школи" на американський манер.

У першому навчальному році абітурієнти зможуть поступити в Школу інженерії, Школу бізнесу, Школу державного управління, Школу комунікацій і медіа. Викладати будуть переважно іноземні професори, тому навчання проходитиме англійською.

"Флагманом" AUUA стане Школа інженерії - тут буде найбільше спеціальностей і дисциплін. Студентам обіцяють найсучасніші лабораторії для роботи, обладнані за останнім словом техніки. Усе програмне забезпечення в університеті буде ліцензійним - його надасть компанія Microsoft. Причому, не лише для університетської техніки, але і для власних облаштувань студентів і викладачів. Ключові IТ- сервіси AUUA працюватимуть в data-центрах Microsoft на хмарній платформі Azure.

Також AUUA планує створювати навчальні програми у співпраці з українським бізнесом, щоб готувати кваліфіковані кадри, виходячи з потреб ринку. "Разом з українським бізнесом ми плануємо створювати учбові курси, запрошувати фахівців підприємств, ділитися своїм досвідом, проводити майстер-класи і практичні зайняття для наших студентів з технікою і оснащенням зі своїх виробництв. Таким чином в майбутньому студенти AUUA зможуть опанувати особливості того або іншого виробництва і отримати унікальний практичний досвід, а українські виробники отримають підготовлені кадри", - заявив директор університету Георгій Арвеладзе.

У AUUA студентам обіцяють цілий перелік партнерських програм, по яких університет готуватиме фахівців відповідно до потреб українського бізнесу і ринку праці в цілому. Таким чином сподіваються розв'язати актуальну проблему подальшого працевлаштування випускників. "З 100 000 випускників вишів щорічно знаходять роботу за фахом тільки 12%, а відтік студентів в зарубіжні університети за останні 6 років виріс на 92%, хоча в Україні є усі необхідні ресурси для створення вишів європейського рівня", - вважають американські партнери AUUA.

Навчання в Американському університеті буде платним. При цьому в AUUA будуть усі фінансові принади американської системи освіти : стипендії, кредити і знижки у розмірі 10-35% вартості курсу. Розмір фінансової допомоги малозабезпеченим студентам визначатимуть відповідно до їх талантів, умінь і досягнень - в окремих випадках вона може досягати 90%.

Президентом університету призначили колишнього члена грузинського уряду - екс-міністра економіки Георгія Арвеладзе.

Стаття з сайту: ain.ua (Оригінал)

Всі права захищені ©
Працевлаштування та практична підготовка ДНУЗТ
Розробив: Павленко І. А.