Голодомор 1932–1933 рр–геноцид Українського народу

МОН запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт

31 жовтня, 2017
МОН1

Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури».

Конкурс проводиться в номінаціях:

«Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»;

«Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»;

«Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)».

Автори 3-ох найкращих робіт отримають грошову винагороду: за 1 місце – 5тис гривень, 2 місце – 3тис гривень та 3 місце – 2тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1тис гривень.

На конкурс подаються лише неопубліковані оригінальні роботи. Вони можуть бути написані українською, англійською або російською мовами.

Строк подання робіт – до 15 листопада 2017 року. Оголошення результатів відбудеться в останній тиждень листопада 2017 року.

Більш детальна інформація за посиланням.

З запитаннями можна звертатися до Мозолевича Григорія Яковича ауд. 416