Подяка від Львівської обласної державної адміністрації

Ректор ДНУЗТ Пшінько О. М. брав участь у дискусії «Львівщина - транспортні ворота між Європою та Азією» в рамках Міжнародного економічного форуму

31 січня, 2018
Фото 1

Цікава панельна дискусія «Львівщина - транспортні ворота між Європою та Азією» відбулась в рамках Міжнародного економічного форуму у Львові. Львівщина дійсно є транспортними воротами між Європою та Азією і вони повинні бути ефективними.
Від університету участь у дискусії приймав ректор Олександр Миколайович Пшінько і підтримав науковий супровід міжнародних проектів в транскордонному сполученні!

Також у форумі брали участь представники Львівської філії нашого університету. Поєднання науки і практики це успіх!

Львівська обласна державна адміністрація висловила щиру подяку ректору Пшіньку О. М. за участь у панельному засіданні «Львівщина - транспортні ворота між Європою та Азією»