Рейтинг університету України за ІПАП-2017

Рейтинг закладів вищої освіти України за Індексом прозорості антикорупційної політики

29 січня, 2018
1

Громадська організація  "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" оприлюднила рейтинг закладів вищої освіти України за Індексом прозорості антикорупційної політики (ІПАП-2017).

В основі методології лежить перевірка фактів дотримання українськими закладами вищої освіти законодавства у сфері запобігання корупції. Оцінювання здійснено за 30 показниками.

У рейтингу наш університет займає 17-18 місце серед 202 закладів, які   взяли участь у дослідженні.

Рейтинг ЗВО, які взяли участь у досліджені та список університетів, що не надали відповіді на запити про доступ до публічної інформації,  можна подивитися за посиланням.