Можливість стажування в компанії ŠKODA TRANSPORTATION

Відбулась зустріч студентів, викладачів та ректорату університету з представниками компанії ŠKODA TRANSPORTATION

27 лютого, 2018
лого

20.02.2018 року відбулись зустрічі студентів, викладачів та ректорату університету з представниками компанії АТ «ШКОДА ТРАНСПОРТЕЙШН». За результатами зустрічей укладено угоду з партнером компанії АТ «ШКОДА ТРАНСПОРТЕЙШН» Університетом Західної Богемії (м. Плзень, Чехія). В рамках цієї угоди студенти та викладачі нашого університету мають можливість не тільки пройти стажування в компанії АТ «ШКОДА ТРАНСПОРТЕЙШН», а і підвищити кваліфікацію або пройти короткострокове навчання в Університеті Західної Богемії.

Під час зустрічей відбувся обмін думками щодо спільних наукових робіт і удосконалення навчального процесу. Студенти отримали інформацію щодо діяльності компанії, а також з приводу проведення конкурсного відбору на проходження стажування в компанії та перспектив майбутнього працевлаштування.

За результатами попередніх стажувань два студенти Механічного факультету підписали контракти на працевлаштування в компанію АТ «ШКОДА ТРАНСПОРТЕЙШН»