Конкурс на гранти Президента України

Оголошено конкурс на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

18 грудня, 2018
Конкурс

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

Дедлайн подачі запитів –20 лютого 2019-го.

Участь у конкурсі можуть взяти молоді науковці віком до 30 років – для кандидатів наук, до 33 років – для докторантів, до 35 років – для докторів наук (на час подання запиту).

Розмір гранту становить від 60 до 90 тис гривень. Кошти можуть надаватися як на проведення нових наукових досліджень, так і на продовження попередніх, зокрема, під які вже отримувалися гранти.

Термін виконання проекту не має бути більше року.

Для подання запиту на участь у конкурсі потрібно:

1. Зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не зареєстровані на цьому ресурсі).
  2. Заповнити онлайн форму для конкурсу Ф86.
  3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Перелік документів, а також докладніші умови участі в конкурсі є на офіційному сайті ДФФД за посиланням.

Щодо технічних питань необхідно звертатися до розробника системи за допомогою онлайн форми звернення. Вона розміщена на ресурсі contest.dffd.gov.ua – у розділі «Контакти» - «Технічні питання», або за посиланням.

Використані матеріали сайту mon.gov.ua