Навчання та літня школа в Латвії

17 лютого, 2020
картинка

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі.

Податися на участь у державній стипендійній програмі можна до 1квітня 2020 року.

Стипендійна програма діє в межах Угоди між Урядом України та Урядом Латвії в сфері освіти, науки, молоді та спорту.

Детальна інформація: //mon.gov.ua/ua/news/studentam-ukrayinskih-vishiv-ta-naukovcyam-proponuyut-projti-navchannya-abo-litnyu-shkolu-v-latviyi-zayavki-prijmatimutsya-do-1-kvitnya