Урядові стипендії Чеської Республіки

Чеська Республіка в рамках своєї офіційної допомоги для розвитку надає обраним студентам урядові стипендії для навчання в магістратурі або докторантурі у державних вищих навчальних закладах Чехії

11 вересня, 2018
Чехия

Посольство Чеської Республіки в Україні повідомляє про урядові стипендії, які Чеська Республіка в рамках своєї офіційної допомоги для розвитку надає обраним студентам для навчання в магістратурі або докторантурі у державних вищих навчальних закладах Чехії.

Ці стипендії, розраховані на стандартний навчальний період, надаються студентам, які успішно закінчили або успішно закінчать цього року бакалаврську освітню програму та зацікавлені у навчанні.

Для кандидатів з України на 2019-2020 академічний рік надається близько 10 стипендій в таких пріоритетних галузях: сільське господарство, хімія, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), суспільствознавство, навколишнє середовище та інформатика.

Кінцевий термін подання заявок – 30 вересня 2018 року

Детальна інформація.