Вітаємо переможців!

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, серед яких є студенти ДІІТу.

9 жовтня, 2020
09092020

Вітаємо студентів і їх наукових керівників із здобуттям переможних місць у Всеукраїнському конкурсістудентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році!

У галузі Екологія диплом ІІІ ступеня отримав

Павлов Юрій Володимирович, науковий керівник – Сорока Максим Леонідович.

У галузі Енергетика диплом ІІІ ступеня отримав

Федянович Станіслав Юрійович,науковий керівник – доцент Ляшук Віталій Михайлович.

У галузі Електротехніка та електромеханіка диплом ІІ ступеня отримали

Сердюк Ксенія Миколаївна, науковий керівник – завідуючий кафедрою, професор Муха Андрій Миколайович.

Кузнецова Аліса Віталіївна, науковий керівник – завідуючий кафедрою, професор Муха Андрій Миколайович.

диплом ІІІ ступеня отримав

Бородулін Кирило Тимофійович, науковий керівник – Васильєв В’ячеслав Євгенович.

У галузі Гірництво диплом ІІІ ступеня отримали

Бідноголовка Владислав Димитрійович і Хорбенко Руслан Олександрович, науковий керівник – доцент Антонов Андрій Владиславович.

У галузі Будівництво та цивільна інженерія диплом ІІ ступеня отримала

Ждан Юлія Олександрівна, науковий керівник – Козачина Віталій Анатолійович.

У галузі Автомобільний транспорт диплом ІІІ ступеня отримав

Тимошенко Дмитро Валентинович, науковий керівник – доцент Марочка Віталій Владиславович.

У галузі Транспортні системи диплом ІІІ ступеня отримав

Сушко Станіслав Валерійович, науковий керівник – доцент Назаров Олексій Анатолійович.

Ми пишаємося досягненнями наших студентів і їх наукових керівників і бажаємо їм натхнення і нових перемог!