Вітаємо з початком навчального року!

4 вересня, 2017
1ver

Дорогі студенти, курсанти, аспіранти, батьки, викладачі та працівники освіти! Щиро вітаємо Вас з Днем знань і початком навчального року! Освіта – той надійний фундамент, на якому будується добробут країни. Тому ми робимо все необхідне для того, щоб дати можливість отримати глибокі знання, реалізувати свої таланти, стати справжнім патріотом міста і улюбленої України. Немає жодної області діяльності людини, де не затребувані глибокі знання. У вік науково-технічного прогресу, розвитку інформаційних технологій саме знання визначають соціально-економічний потенціал суспільства і його здатність до творчої діяльності. Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати і запам'ятовувати на все життя мудрі рядки! Знання робить людину сильнішою, мудрішою, добрішою.

Нехай Вам буде легко і цікаво у навчанні, нехай Ваші успіхи стануть предметом гордості батьків і викладачів. Зі святом!

Ректорат та органи студентського самоврядування

Дніпропетровського національного

університету залізничного транспорту