Ця акредитація підтверджує, що зміст навчальних дисциплін, заліків і екзаменів бакалаврської та магістерської програмам зі спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Дніпропетровського національного університету  залізничного транспорту відповідають світовим стандартам з вищої професійної освіти. Крім того, вони отримали статус навчальних програм акредитованих на заліки іспитів  АССА. Цей статус був наданий після проведення відповідної процедури акредитації програми вищого навчального закладу в АССА.

Практика акредитації університетських програм на заліки кваліфікації АССА у багатьох країнах світу  є досить поширеною та дуже затребуваною серед студентів. Дніпропетровський національний університет  залізничного транспорту є єдиним з вищих навчальних закладів Дніпропетровського регіону та єдиним вищим навчальним закладом залізничного транспорту України, який досяг такого значного успіху на цьому шляху.

Акредитація  АССА, та участь у цьому освітньому проекті дає студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», кафедри «Фінанси та економічна безпека» ДНУЗТ, унікальну можливість паралельно з академічним навчанням за рівнем бакалавра чи магістра, отримати професіональну кваліфікацію та професійний диплом глобального рівня АССА, практику, стажування та працевлаштування в міжнародних компаніях і організаціях, а також можливість отримання диплома бакалавра з прикладних фінансів і бухгалтерії Оксфорд Брукс Університету (Diploma of Bachelor in Applied Accounting of Oxford Brookes University).

Про АССА:

АССА   – це всесвітнє об’єднання професійних фінансистів та бухгалтерів. Вона надає необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері управлінського та фінансового обліку, фінансів та менеджменту.

АССА підтримує близько 170 000 членів та 500 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру в бізнесі, з навиками, що відповідають вимогам роботодавців. АССА працює через мережу з понад 92 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників. Завдяки проявленню громадського інтересу, АССА просуває відповідне регулювання та стандарти в бухгалтерському обліку і фінансовій звітності та проводить відповідні дослідження, аби впевнитись, що репутація та вплив професії фінансиста і бухгалтера продовжує зростати.

АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновацію, чесність та підзвітність. В АССА вважають, що бухгалтери та фінансисти додають вартості економіці на всіх етапах розвитку і прагнуть розширювати потенціал професії та запроваджувати світові стандарти. Цінності АССА орієнтуються на потреби роботодавців з усіх сфер і своїми сертифікаційними програмами асоціація забезпечує підготовку фінансистів і бухгалтерів для бізнесу. АССА прагне відкрити професію людям, незалежно від їх професійного рівня та першої спеціалізації, та усунути штучні бар’єри, вдосконалюючи навчальні програми та способи їх подачі, аби вдовольнити найрізноманітніші запити студентів та їх роботодавців.

АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, і об’єднує близько 6100 студентів та 950 членів. В Україні – 2000 студентів і 500 членів.Більше інформації на сайті.

49010, Украина, г.Днепропетровск, ул. Лазаряна, 2

+380-56-776-59-47

Address

49010, Ukraine, Dnipropetrovsk, Lazaryana str., 2

Contacts

+380-56-776-59-47
Внимание! Сайт работает в демонстрационном режиме. Часть функциональных возможностей и контента недоступна. Просим извинения за неудобства.