Наказ "Про реорганізацію та перейменування інформаційно-обчислювального центру університету"
Положення про структурний підрозділ «Центр веб-менеджменту»
Структура ЦВМУ
Начальник ЦВМУ – Таранець Ігор Вікторович; ауд. 2201; тел. 373-15-32, 1-65
Завідувачка Лабораторією інформаційних технологій – Горбова Олександра Вікторівна; ауд. 2201
Заступник начальника ЦВМУ – Нехода Ольга Іванівна; ауд. 1203; тел. 1-73
Розробка брендбука; розробка офіційного сайту університету; WEB- програмування та дизайн.
Збирання, обробка, розміщення та своєчасне оновлення інформації на сайті університету, у соціальних мережах та месенджерах тощо; підтримка сторінок підрозділів університету. Реклама та маркетинг в соціальних мережах. Конкурси в соціальних мережах, проведення промо-конкурсів. - Планування та проведення спеціальних заходів по зв'язках з громадськістю та із засобами масової інформації. Планування та проведення заходів разом з іншими підрозділами університету (Дні відкритих дверей, конкурси, веб-семінари тощо).
Управління присутністю бренда університету в соціальних мережах і реагування на публічні відгуки. Дослідження, прогноз, аналіз і інтерпретація громадської думки, ставлення громадськості до бренду університету. Робота з громадськими організаціями та іншими об'єднаннями у напрямку соціальної політики університету.
Керівник – адміністратор бази даних Чернов Дмитро Віталійович; ауд. 2201; тел. 2-32
Вивчення досвіду передових закладів вищої освіти, аналіз їхніх переваг та слабких сторін, вибудовування конкурентоспроможного бізнес-плану. Порівняльний аналіз роботи підрозділів в середині університету з метою оптимізації поточних справ та впровадження кращого досвіду.
Аналітичний аналіз та наукова експертиза проектів інформатизації в університеті, розробка планів та програм інформатизації.
Участь в розробці стратегій підтримки кожного заходу бренду університету і просування через редакційний контент.
Створення та зміцнення взаємовигідних відносин між університетом та громадськістю: створення позитивного іміджу університету, зміцнення довіри до університету з боку різних груп громадськості, виявлення можливих тенденцій та прогнозування їх розвитку.
Керівник – адміністратор бази даних Масалов Євгеній Олександрович; ауд. 2201; тел. 2-32
Переведення всіх видів інформації в цифрову форму; впровадження цифрових технологій та інновацій у діяльності університету, створення та обслуговування локальної мережі.
Участь в проведенні науково-дослідних та прикладних робіт зі створення та впровадження в навчальний процес та науково-технічну діяльність сучасних мережевих, мультимедійних технологій.
Участь в проведенні семінарів, навчальних курсів, практичних занять для співробітників університету з питань використання у їхній діяльності сучасних інформаційних технологій.
Участь в розробці автоматизованих систем управління університету з метою якісної організації навчального процесу, фінансової діяльності, обліку матеріальних цінностей та ін.
Участь в модернізації існуючих систем на базі сучасних технологій та засобів обчислювальної техніки.
Розробка інструкцій по встановленню та використанню систем АСУ, аналіз пропозицій по вдосконаленню та розвитку систем АСУ університету.
Збір інформації, оперативне оновлення баз даних, видача документів, пов’язаних з роботою систем АСУ.
Встановлення систем АСУ в підрозділах університету, навчання співробітників університету роботі з ними, надання послуг з усунення недоліків та непередбачених ситуацій під час експлуатації систем.
Керівник (ННІ ДІІТ) – провідний інженер Попудняк Оксана Геннадіївна; ауд. 1203; тел. 1-73
Керівник (ННІ ІПБТ) – провідний фахівець Каршаков Володимир Анатолійович
Керівник – адміністратор бази даних Вощенко Павло Сергійович; ауд. 1206; тел. 1-76
Сектор забезпечення навчального процесуЗабезпечення проведення в залах ЦВМУ навчальних занять, самостійної роботи, практики, тестування та ін.
Підтримка у належному стані обчислювальної техніки, оновлення програмних засобів, оперативне реагування на порушення у роботі техніки та програмних засобів.
Впровадження у навчальний процес разом з кафедрами університету сучасних програмних засобів, забезпечення інформаційної та антивірусної безпеки під час роботи на ЕОМ.
Вивчення пропозицій факультетів і кафедр по організації на ЦВМУ навчального процесу та по використанню сучасних програмних продуктів.
Керівник (ННІ ДІІТ) – провідний інженер Гречина Ольга Семенівна; ауд. 2217; тел. 1-23
Керівник (ННІ ІПБТ) – технік Кравченко Вікторія Олексіївна
Сектор технічного та системного обслуговування корпоративної мережі та засобів обчислювальної технікиАдміністрування та технічне обслуговування серверів та корпоративної мережі університету, забезпечення їх надійної та безперервної роботи.
Виконання комплексу заходів з розвитку комп’ютерної мережі університету.
Виконання заходів з встановлення, профілактики, діагностики та ремонту засобів обчислювальної техніки, операційних систем і програм на ЦВМУ.
Підготовка пропозицій, інструкцій, довідкових матеріалів по обладнанню робочих місць ЦВМУ з використанням комп’ютерної техніки.
Облік обладнання ЦВМУ і заявок на його оновлення та придбання; відповідальність за матеріально-технічне забезпечення ЦВМУ.
Вивчення пропозицій ринку сучасних інформаційних технологій і засобів обчислювальної техніки та можливостей їх застосування в університеті.
Керівник (ННІ ДІІТ) – провідний інженер Гусєв Олександр Павлович; ауд. 2201; тел. 1-96
Керівник (ННІ ІПБТ) – провідний фахівець Нікітін Володимир Федорович
Редакційно-видавничий секторФормування видавничої політики з метою забезпечення університету науковою, методичною, довідковою й іншою літературою.
Організація редагування і випуску літератури (наукової і методичної, а також - інформаційних і нормативних матеріалів), необхідної для діяльності університету, а також літератури по розробках навчальних видань; довідників; підручників, практичних посібників і навчальних програм, навчально-методичних посібників; монографій; матеріалів конференцій; рекламних проспектів і каталогів тощо.
Виконання друкованих, брошуро-переплітних робіт.
Укладання угод і оформлення замовлень на виконання різних поліграфічних і оформлювальних робіт підрозділами університету та сторонніми організаціями.
Організація своєчасного оформлення видавничих угод з авторами і угод (контрактів) із зовнішніми редакторами, рецензентами, художниками й іншими особами, залученими до виконання робіт з видання літератури.
Контроль за термінами представлення рукописів, підготовкою їх до набору; за виконанням графіків по набору, друку і виготовленню тиражу видань.
Матеріальне забезпечення виробничої діяльності відділу.
Робота з рекламування і реалізації продукції, що випускається.
Інші види робот пов’язаних з редакційно-видавничою діяльністю.