Профком студентів


Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна входить до Профспілки залізничників та транспортних будівельників України.

Первинна профспілкова організація студентів - це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

З чим Ви асоціюєте поняття «Профком»? На перший погляд - це пожитки минулого, але це абсолютна помилка! Профком - це некомерційна, неполітична громадська організація, покликана здійснювати соціальний захист студентів в університеті, відстоювати їх права і інтереси, а також організовувати дозвілля, відпочинок та незабутні студентські роки.

Профком

7 «РОДЗИНОК» ДОСТУПНИХ ТОБІ , БУДУЧИ СТУДЕНТОМ ДІІТУ ТА ЧЛЕНОМ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

  • Якісна освіта, визнана у Європі
  • Можливість отримання Диплому Європейського зразку
  • Навчання за програмою АССА
  • Стажування за кордоном
  • Нарахування профспілкового стажу, протягом усього терміну навчання
  • Безкоштовне відвідування театрів тощо
  • Активна діяльність поза навчального процесу

ЩО Є ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ЧЛЕНСТВА У ПРОФСПІЛЦІ?

У Законі «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» визначено, що членство в профспілковій організації оформляється особистою заявою, і члени профспілки підлягають чіткому обліку. Для постановки на профспілковий облік працівнику необхідно мати профспілковий квиток, який має свій номер, і облікову картку члена профспілки з номером, ідентичним номеру квитка.

Облікові картки членів профспілки зберігаються у профкомі. Віддаються документи по закінченню терміну навчання.

Профспілковий квиток

ВІДГУКИ

Roman_Sribyanyk

Роман Срібяник

студент факультету «Механічний»

Перспективний колектив, якісна робота, допомога у вирішенні проблем університету – це все профком студентів ДНУЗТ.

Andzhela_Kuzmenko

Анджела Кузьменко

студентка факультету «Механічний»

В ДІІТі профком студентів – злагоджений колектив відповідальних і зацікавлених в наших проблемах людей. Конкретніше, коли у вас є проблеми – ви без сорому підходите до одного з профоргів і ваша проблема в будь-якому випадку вирішиться на вашу користь. Завдяки чуйності колективу профкому спірних ситуацій було вирішено.

Inna_Bekker

Інна Беккер

студентка факультету «Промислове та цивільне будівництво»

В профкоме работают хорошие, отзывчивые и приятные ребята! Всегда помогут

Inna_Mala

Інна Мала

студентка факультету «Економіко-гуманітарний»

Профком ДІІТу – одна з самих найкращих організацій нашого університету, з допомогою якого студенти можуть не тільки спільно, дружно і весело проводити своє дозвілля, а й реалізувати себе в якості організаторів проведення цих заходів. Всі заходи, які вони організовують наповнені позитивом та неймовірно корисні для саморозвитку прогресивного молодого покоління.

Yuriy_Pavlov

Юрій Павлов

студент факультету «Промислове та цивільне будівництво»

Хорошие ребята, которые всегда помогут и подскажут. Всегда готовы к труду и обороне).

Anastasyya_Kravchenko

Анастасия Кравченко

студент факультету «Техническая кибернетика»

Что такое профком? Это люди, которые способны организовать и проконтролировать работу студентов. Это те, кто помогает нам отдохнуть после тяжёлых учебных будней, после недель перфокарт и модулей.

В профкоме нет людей со стандартным подходом, там те, кому не охота сидеть в рутине и скуке.