Міжнародна конференція студентів та молодих учених

25 листопада відбудеться V Міжнародна наукова мультидисциплінарна конференція студентів та молодих учених «Modern Technologies: Improving the Present and Impacting the Future»

29 жовтня, 2021
29102021

Запрошуємо вас взяти участь у роботі V Міжнародної наукової мультидисциплінарної конференції студентів та молодих учених «Modern Technologies: Improving the Present and Impacting the Future», яка відбудеться 25 листопада 2021 року в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Початок конференції о 10.00 в аудиторії 351.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Мета конференції – надати можливість практичного досвіду професійного й міжкультурного спілкування іноземними мовами вітчизняним та іноземним студентам і молодим науковцям. Сподіваємося, що наш захід сприятиме іншомовній комунікації та обміну науковими ідеями з різних галузей сучасних досліджень. Конференція є нагодою для молоді продемонструвати свій науково-дослідницький потенціал та професійно орієнтоване володіння іноземною мовою в полікультурному оточенні.

Організаційний комітет запрошує подати тези доповідей за такими напрямами:

1. Транспортні технології та обладнання
  2. Досягнення, проблеми та перспективи інженерної справи
  3. Економічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення
  4. Інформаційні технології
  5. Енергетична ефективність
  6. Екологічна безпека
  7. Сучасні технології в будівництві
  8. Гуманітарні науки як складова професійної підготовки.

Мови конференції: англійська, німецька, французька, іспанська.

Телефони для довідок:

098-663-57-02 –Колієва Ірина Анатоліївна;

050-138-59-09 – Мірошниченко Ірина Григорівна

Завантажити інформаційний лист

З повагою, кафедра «Іноземні мови» ДНУЗТ.

Інформаційний лист - завантажити