ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ УДУНТ ТА IT-КОМПАНІЄЮ EPAM

21 вересня 2022 року до Українського державного університету науки і технологій завітали представники IT-компанії EPAM....

27 вересня, 2022
1

Під час зустрічі з представниками адміністрації університету, профільних факультетів та студентів обговорено перспективи співробітництва спрямованого на підвищення рівня підготовки студентів та кваліфікації працівників університету.

За результатами зустрічі між Українським державним університетом науки і технологій та ТОВ “EПAM СИСТЕМЗ” укладено договір про довгострокове співробітництво у сфері сучасних інформаційних технологій.

Довідка: починаючи з 2005 року, компанія EPAM Україна пропонує свою експертизу в області інжинірингу та розробки продуктів і сервісіві, допомагаючи своїм клієнтам успішно вирішувати найскладніші бізнес-задачі й ефективно керувати процесом цифрової трансформації від початку до кінця.