Подяка від директора Департаменту освіти і науки

Департамент освіти і науки облдержадміністрації висловив подяку колективу та студентам ДНУЗТ за участь у флешмобі «Взори вільних»

25 травня, 2018
картинка

Президент Петро Порошенко взяв участь у флешмобі «Взори вільних», присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який відбувся на площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Метою заходу є відтворення за допомогою кольорових «модулів» вишивки історико-етнографічних регіонів України. У флешмобі задіяні 1560 осіб. Разом з учасниками заходу Глава держави взяв участь у створенні фінальної композиції «Україна» – карта України в орнаменті.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації висловив подяку колективу та студентам ДНУЗТ за допомогу в організації флешмобу «Взори вільних» та участь студентів у цьому заході.

Фото з сайту tverezo.info