Звернення оперативного штабу університету

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента №64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

25 лютого, 2022
паф

Звернення оперативного штабу університету

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники, співробітники університету!

24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Ми стали свідками повноцінної широкомасштабної війни.

У відповідності до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти облдержадміністрації з 24.02 2022 року, на період воєнного стану, університет перейшов на дистанційну форму освітнього процесу за розкладом занять.

Керівництво університету проявляє турботу про безпеку співробітників, мешканців гуртожитків та житлових будинків. На випадок надзвичайної ситуації  в навчальному корпусі спеціально обладнані  місця тимчасового укриття:

Нульовий поверх І-ІІ блок:

- лабораторія кафедри «Вагони та вагонне господарство»;

- коридор та ауд. 109 другого блоку;

- майстерня кафедри прикладної механіки.

Нульовий поверх четвертого блоку:

- аудиторія 0404;

- аудиторія 0403.

Всі новини та зміни до розпоряджень будуть систематично розміщуватись на офіційному сайті Українського державного університету науки і технологій.

Адміністрація університету працює в звичайному режимі.