Підписання Меморандуму з CHI Softwear Ukraine

22 грудня 2022 року до Українського державного університету науки і технологій завітали представники IT-компанії CHI Softwear Ukraine...

23 грудня, 2022
Новости 4к

Під час зустрічі з представниками адміністрації університету, профільних факультетів та студентів обговорено перспективи співробітництва спрямованого на підвищення рівня підготовки студентів та кваліфікації працівників університету.

За результатами зустрічі між Українським державним університетом науки і технологій та ТОВ “CHI Softwear Ukraine” укладено договір про довгострокове співробітництво у сфері сучасних інформаційних технологій.

Довідка: З 2006 року компанія CHI Softwear Ukraine є постачальником послуг з розробки програмного забезпечення, що працює на світовому IT ринку, має більше ніж 600 співробітників в Україні та країнах Європи і Азії.