З Днем Соборності України!

22 січня 1919 року на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки....

20 січня, 2023
Новости 4к

Шановні співробітники та студенти!

Воз’єднання українських земель навічно увійшло в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.
День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель.
Бажаємо усім українцям міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та сильної віри у гідне майбутнє нашої країни!

Адміністрація університету