КОШТОРИСНО-ДОГОВІРНА СПРАВА – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

В Навчально-науковому центрі розвитку професійної освіти (ЦРПО) університету розпочато набір на тримісячні курси з підвищення кваліфікації слухачів.

20 січня, 2023

КОШТОРИСНО-ДОГОВІРНА СПРАВА – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

В Навчально-науковому центрі розвитку професійної освіти (ЦРПО) університету розпочато черговий набір слухачів в групу підвищення кваліфікації на тримісячний курс за напрямком «Кошторисно-договірна справа і ведення виконавчої документації в будівельній організації з використанням програми АВК5» (ознайомитися з навчальним планом можна за посиланням.

Навчання буде проводитись з використанням дистанційних технологій.

Заняття проводе досвідчений, висококваліфікований фахівець - викладач Галич Євгеній Григорович.

Початок занять планується у березні-квітні 2023 року після формування групи, а також із врахуванням графіків стабілізаційних (екстрених) відключень електроенергії в Україні.

За результатами підсумкового контролю знань – випускної роботи – видається свідоцтво державного зразка.

З питань щодо запису на курс звертатись в центр за телефоном (056) 373-15-77.

Директор ЦПРО Патласов Олександр Михайлович,

Методист в. к. Григоренко Людмила Олександрівна 066727933