Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав переможців конкурсу.

16 травня, 2023
2 Колебошин

12 травня 2023 року в Київі відбулося вручення дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав переможців конкурсу, побажав подальших перемог у науковій сфері та Перемоги України. Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин наголосив, що за молодими вченими майбутнє нашої країни, її розвиток та визнання на міжнародній арені.

Український держаний університет науки і технологій вкотре довів, що в ньому працюють справді талановиті науковці. З 59 переможців конкурсу 3 - це представники університету: Дмитро БОСИЙ, д.т.н, доцент, завідувач кафедри інтелектуальних систем енергопостачання, Руслан МАРКУЛЬ, к.т.н., доцент, начальник науково-дослідної частини, Олег САБЛІН, д.т.н., доцент, завідувач кафедри екологічної та цивільної безпеки.

Вітаємо наших переможців, бажаємо творчого натхнення, сил та можливостей реалізовувати нові проєкти та розробки!

Більш детальна інформація про захід за посиланням //youtu.be/Hv60Di_1B-8