Повідомлення про реорганізацію ДНУЗТ

14 травня, 2021
14052021

Повідомляємо про реорганізацію Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.04.2021р. №464, шляхом приєднання його до Українського державного університету науки і технологій разом з відокремленими структурними підрозділами:

1. Львівською філією Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна;
  2. Відокремленим структурним підрозділом «Санаторій-профілакторій Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна»;
  3. Кафедрою військової підготовки спеціалістів державної служби транспорту Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна;
  4. Львівським коледжем транспортної інфраструктури Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна;
  5. Миколаївським коледжем транспортної інфраструктури Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Відповідний документ за посиланням (Перейти)