Вітаємо переможців!

Студенти факультету ТК отримали дипломи ІІІ ступеню VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

13 квітня, 2018
Картинка

Відповідно до указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 щорічно проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Він спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, рідних мов і літератур, виховання у молодого покоління любові до мов Українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.04.2018 р. № 327 «Про нагородження переможців VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» повідомляємо, що серед переможців фінального етапу Конкурсу Дипломом ІІІ ступеня нагороджено

Бєлява Олександра Ігоровича – студента гр. КБ1511 (936 гр.)

Сансієву Ірину Михайлівну – студентку гр. ПЗ1511 (931 гр.)

Вітаємо Олександра та Ірину з успіхом та бажаємо нових злетів, натхнення та жаги до перемог!