Вітаємо наших чемпіонів

Рекорд України серед жінок у вправі «жим лежачи» у студентки факультету «УПП» та перше місце серед студентів у представника факультету «ПЦБ»

10 жовтня, 2019
Картинка

18-28 вересня 2019 року в Харкові відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, в якому окремо змагалися студенти ВНЗ країни. Перше місце серед студентів у ваговій категорії до 74 кг. посів  Ревука Юрій, факультет « ПЦБ». За підсумками трьох вправ присід – 220 кг., жим лежачи – 140 кг., станова тяга – 230 кг., загальний підсумок становить 590 кг.

Серед спортсменок у ваговій категорії до 57 кг найкращою стала студентка факультету «УПП» Залужна Ганна. За підсумками трьох вправ присід – 97,5 кг., жим лежачи – 95 кг., станова тяга – 97,5 кг. спортсменка подолала 290 кг, встановивши рекорд  України серед жінок у вправі «жим лежачи».

Пишаємось своїми атлетами та бажаємо подальшого вдосконалення.