XVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті»

Запрошуємо взяти участь в XVIІ-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті» (план МОН України на 2023 рік /поз. 327/)...

10 травня, 2023

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в XVIІ-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті» (план МОН України на 2023 рік /поз. 327/), проведення якої заплановане на 5-8 червня 2023 р. на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Конференція відбуватиметься в заочному/очному та/або он-лайн форматі з виданням збірника матеріалів, що матиме міжнародний індекс (ISBN). Серед заходів конференції - науково-педагогічне стажування з отриманням сертифікату від ТУ-Варна (для заочної форми умови підлягають уточненню).

До участі в конференції багато років поспіль запрошувалися керівники та співробітники крупних підприємств і компаній, провідні фахівці в галузі стандартизації, сертифікації та якості, відомі вчені, викладачі вищих навчальних закладів з України, Болгарії, країн Балтії та інших країн Східної Європи. Участь в конференції завжди була чудовою можливістю для обміну досвідом, налагодження творчих та ділових стосунків з колегами і потенційними партнерами.

Більш детальна інформація та умови участі на сторінках організаторів:

ІПБТ УДУНТ:                                                                  //nmetau.edu.ua/ua/mfac/i3002/p3747

Технічний університет м. Варна (Болгарія):            //www1.tu-varna.bg/tu-varna/index.php/novini/saobshteniya/2360-05-08-yuni-2023-g-na-teritoriyata-na-tu-varna-shte-se-provede-xvii-mezhdunarodna-konferentziya-strategiya-za-kachestvo-v-industriyata-i-obrazovanieto