Університет запрошує на навчання! Презентація спеціальностей

ПРОМИСЛОВЕ, ХУДОЖНЄ, ЮВЕЛІРНЕ І СТОМАТОЛОГІЧНЕ ЛИТВО(у тому числі литво неметалевих матеріалів: скла, каменю, кришталю, пластмасових та фаянсових виробів, посуду; литво продовольчих товарів – шоколаду, цукерок та ін.)

8 квітня, 2022

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
«ІНСТИТУТ ПРОМИСЛОВИХ І БІЗНЕС ТЕХНОЛОГІЙ»

ПРОМИСЛОВЕ, ХУДОЖНЄ, ЮВЕЛІРНЕ І СТОМАТОЛОГІЧНЕ ЛИТВО
литво продовольчих товарів – шоколаду, цукерок та ін.
)

Вища освіта, яка дає знання та вміння

1-2 курси – загально-технічні та гуманітарні дисципліни.

3-4 курси – спеціалізація на кафедрі Ливарного виробництва: теоретичні та технологічні основи виробництва художнього, ювелірного, стоматологічного, промислового литва і захист диплому бакалавра.

5-6 курси – навчання у магістратурі (вища освіта):

1. Литво стоматологічне, прецизійне та з неметалевих матеріалів (блоки дисциплін за вибором студентів для поглибленого вивчення «Литво стоматологічне», «Художнє та ювелірне литво», «3D швидке прототипування» Литво неметалевих матеріалів»).
  2. Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів.
  3. Дослідження процесів і розробка технологій в металургії (для студентів, які бажають в подальшому отримати науковий ступінь PhD).

Випускники кафедри затребувані в сфері реального виробництва: в Дніпрі - ювелірна фабрика «Едем», ювелірний дім «CROCUS», 12 ювелірних та 10 стоматологічних фірм, 47 ливарних цехів, Інститут чорної металургії НАН України, Укрдіпромез, фірми з проектування прес-форм для термопластавтоматів, різного оснащення для лиття одноразового посуду, пляшок, кришталю, цукерок, шоколаду, різних виробів з пластмаси та ін.

Паралельно можливо отримати другу вищу освіту за спеціальностями (менеджмент, бухоблік, економіка промисловості та ін.) за мінімальні кошти і після закінчення ВНЗ здобути два державних диплома магістра: та економіста.

В цикл дисциплін входять курси з поглибленим навчанням роботи на сучасних ПК, пакети програм 3D моделювання при виготовленні моделей для ювелірного, художнього та промислового литва на обладнанні кафедри: 3D принтери - фотополімерний для ювелірного литва і два - за FDM процесом; 3-х вісьовий міні фрезер - гравер з числовим програмним управлінням для виготовлення прес-форм і моделей; лиття виливків з шляхетних сплавів, бронзи та ін.

3D проектування і виготовлення за технологією Rapid Prototyping моделей для художнього, ювелірного і промислового литва в лабораторіях кафедри ливарного виробництва

3D принтер Duplicator 7
(фотополімерний для ювелірного литва), ауд. А507

3-х осьовий міні фрезер - гравер з числовим програмним управлінням,
ауд. А510

Диплом студентки Калашнікової А.Ю.
«Т.Г. Шевченко». Бронза, литво. Петриківський розпис. Музей кафедри

Диплом студентаКузнєцова О.І.
 «Кільце - кельтська в’язь». Орнамент 7 ст. н. е. з «Келлської Библії». Головний елемент – 3 спіралі, які символізують духовний ріст. Срібло, 24 г

Диплом студента Хлистуна М.Г.
«Кинджал Акінак» - литво, бронза, скіфський довгий кинджал або короткий меч зі специфічним перехрестям Музей кафедри ливарного виробництва

Диплом студентів Єгорова А.О. і Семенова О.Д.
«Рак» - Бронза, литво. Музей кафедри ливарного виробництва

Довідки, інформація:

Завідувач кафедри ливарного виробництва: проф., д.т.н. Хричиков Валерій Євгенович, 0995181578; 0672994435.

Викладачі:  Осипенко Ірина Олександрівна - 0679180732; 0631813470; 0997543198;

Білий Олександр Петрович - 0679848499;

Хитько Олександр Юрійович - 0504513444;

Доценко Юрій Валерійович - 0667552581,

Меняйло Олена Валеріївна - 0660326009.

УДУНТ, м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2.
Кафедра ливарного виробництва: пр. Гагаріна, 4