ІІ місце у Кубку Ради молодих вчених з футзалу

Команда Ради молодих вчених ДНУЗТ посіла ІІ місце у 3 турнірі Кубку Ради молодих вчених Дніпропетровської області з футзалу

2 квітня, 2018
Картинка

23 березня 2018 року Рада молодих вчених Дніпропетровської області за підтримки Гліба Пригунова та Молодіжного Центру Дніпропетровщини провели 3 турнір на Кубок Ради з футзалу.

Команда Ради молодих вчених Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна посіла ІІ місце, зігравши 2:2 з Дніпровською політехнікою, 4:0 з Дніпровським університетом внутрішніх справ та 3:3 з переможцями турніру – збірною командою Дніпровського національного університету та Агроекономічного університету.

Найкращим воротарем турніру став Завірюхін Артем – курсовий офіцер кафедри «Військової підготовки».

Склад команди Ради молодих вчених ДНУЗТ:

Дутко Т. Р. – доцент кафедри «Фізичного виховання»;

Завірюхін А. В. – курсовий офіцер кафедри «Військової підготовки»;

Кузишин А. Я. – аспірант кафедри «Теоретичної та будівельної механіки»;

Марікуца С. Л. – асистент кафедри «Електрорухомий склад залізниць»;

Мірошник В. А. – аспірант кафедри « Мости і тунелі»;

Мозолевич Г. Я. – доцент кафедри «Станції та вузли»;

Приймак М. В. – курсовий офіцер кафедри «Військової підготовки»;

Татарко Д. Г. – начальник навчального корпусу кафедри «Військової підготовки»;

Тиличко О. В. – асистент кафедри «Фізичного виховання»;

Токарев С. О. – завідувач КГНДЛ.