The Seventh International Scientific Multidisciplinary Conference of Students and Beginner Scientists «Modern Technologies: Improving the Present and Impacting the Future» November 23-24, 2023 (Dnipro, Ukraine)

1. Курси підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри «Іноземні мови» регулярно підвищують свій професійний рівень і проходять курси підвищення кваліфікації. Зокрема, цього навчального року викладач Шуліченко Т.С. пройшла науково-педагогічне стажування в Полонійній академії (Республіка Польща), яке тривало з 25 жовтня по 5 грудня 2021 року.

Доцент Мірошниченко І. Г. взяла участь у науково-педагогічному стажуванні  на тему: «Професійно-спрямована комунікація іноземними мовами: проблеми навчання, опанування та використання в університетській системі ХХІ століття» (Кордобський університет, м. Кордоба, Іспанія) з 15.09.2021 по 15.11.2021 року.

2. Студентська наука

На базі кафедри «Іноземні мови» з 2017 року започатковано проведення міжнародної наукової мультидисциплінарної конференції студентів та молодих учених «Новітні технології: покращення сьогодення та вплив на майбутнє». Протягом п’яти років у ній взяли участь студенти та молоді вчені з багатьох країн світу – України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Іспанії, Франції, Австрії, Швеції, Бразилії, Ефіопії, Еквадору, Марокко, Анголи, тощо. Цього року до цієї конференції долучилося 90 учасників.

У травні 2022 року відбулась ще одна Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів і молодих учених «Молода Академія 2022», у якій взяли участь 18 наших студентів, котрі підготували тези доповідей іноземною мовою.

3. Програми

Цього навчального року доцентом кафедри іноземних мов Купцовою Т. А. було розроблено 2 програми для студентів-аспірантів з дисципліни «Іноземна мова (англійська) за професійним спрямуванням» та «Ділове спілкування іноземною мовою (англійська)». Доцентом Мірошниченко І. Г. розроблено робочу програму навчальної дисципліни «Іноземна мова (військова спеціальна мовна підготовка) (англійська мова)» для студентів першого рівня вищої освіти. Також доцентом Колієвою І. А. було розпочато розробку нової навчальної програми «Ділове (наукове) спілкування іноземною мовою» для студентів-магістрів нової спеціальності «Туризм».

4. Олімпіада

Студени університету впродовж багатьох років беруть участь в олімпіаді з іноземних мов, яку проводить наша кафедра. Крім того, цього року вони долучилися до участі в регіональній дистанційній олімпіаді з англійської мови в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, де зайняли призові місця: 1 місце здобув студент групи ПЗ 2112 Шепель Ілля (викладач Колієва І.А.), 3 місце – студент групи ПЗ2113 Трунов Андрій (викладач Афанас’єва Л.В.)

5. Семінари

Викладачі кафедри «Іноземні мови» систематично проводять науково-методичні семінари, тим самим підвищуючи свій науково-педагогічний рівень. Цього року викладач Афанас’єва Л. В. 26 травня провела семінар на тему: «Менше означає більше: викладання англійської мови з мінімальною кількістю годин» (“Less is more: teaching English with minimal hours”).

Другий рік поспіль студенти нашого університету беруть участь в олімпіаді з іноземної мови для студентів нефілологічних спеціальностей.

Цього року перші місця посіли студенти факультету комп'ютерних технологій та систем Трунов Андрій (група ПЗ 2113) та Домарацький Данислав (група ПЗ 2212)