Профком студентів ДНУЗТ

Цікаве про студентів ДІІТу:

ДІІТ

– Дніпропетровський інститут інженерів транспорту – колишня назва нашого університету. ДІІТ звучить гордо! І кожен наш студент почесно несе ім’я ДІІТовця. Приєднуйся до нашої родини.

ПЕРФОКАРТИ

– Не знаєш, що таке перфокарта та з чим її їдять?:) А наші студенти знають про них все! І навіть не намагайтесь «загуглити», адже лише істинний ДІІТовець зможе розгадати цю таємницю.

4 РОКИ

– 4 роки знадобиться студену для отримання найякіснішої освіти та гордого звання Бакалавр. Але варто розуміти, що навчання в нашому вузі супроводжується цікавим дозвіллям, подорожами, концертами, акціями та веселими студентським годинами. Лежати на дивані часу та бажання не буде.

БІЛЬШЕ РОКУ 

– Приблизно рік та п’ять місяців знадобиться для отримання почесного звання Магістр. Обіцяємо – проблем не буде, адже провчившись у ДІІТі чотири роки, ти не захочеш покинути це місце. (Перевірено студентським активом).

СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА

– У наших студентів асоціюється не з порою року, коли в тебе багатого вільного часу для звичайних прогулянок, а з напруженими та продуктивними репетиціями до масштабнішого студентського шоу – «Студентської весни». Не один місяць йде весела та дружня підготовка, а по завершенню наш концерт може позмагатися першість із такими шоу, як «Голос країн», «Вечірній квартал» та «Танці з зірками». А якщо ти вважаєш, що найбільший твій талант – це лише плескати у долоні – ти помиляєшся . ДІІТ зробить із тебе зірку.

ЧЛЕНСТВО У ПРОФКОМІ СТУДЕНТІВ

– Профком на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси. Лише у профкомі ти дізнаєшся про свої права та навчишся їх відстоювати. Без згоди профкому тебе не можуть відрахувати з університету та виселити з гуртожитку . Профком допоможе тобі оформити всі види матеріальної допомоги, якщо тобі це необхідно.Профком є Твоєю соціальною пільгою, та по завершенню навчання ти гарантовано отримуєш профспілковий стаж!