Головна


Семінар з нагоди річниці Дня Конституції

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у семінарі присвяченому річниці святкування Дня Конституції 3 травня. Проведення такого семінару вже стало традиційним у нашому університеті. Мета таких семінарів поглибити знання історії та культури Польщі, вдосконалити знання з вивчення польської мови. Робоча мова семінару – польська.

Читати далі...

«Польський Еразмус для України»

У січні 2015 р. студенти нашого університету пройшли співбесіду в Посольстві Республіки Польща в Києві, що проходила у рамках стипендіальної програми Уряду Польщі «Польський Еразмус для України». 12 студентів зараховані на програму і починаючи з березня пройдуть стажування в університетах Польщі протягом року. Також усі студенти будуть отримувати стипендію.

Вивчення польської мови

Вітаємо студентів групи рівнів А1-А2 та В1-В2 з початком нового семестру. Бажаємо вам досконало вивчити цей рівень та реалізувати свої мрії в університетах Польщі.

Читати далі...Польський центр – шлях до успішного майбутнього

Вивчення іноземних мов – нелегка справа. Це тривалий і складний процес, що вимагає багато часу і зусиль. У наші дні особливо важливо знати іноземні мови. Деякі люди вивчають мови, тому що це потрібно їм для навчання або роботи, інші подорожують за кордоном, для третіх вивчення мов – хобі. Усі, хто знає іноземні мови, можуть розмовляти з людьми з інших країн, читати зарубіжних письменників в оригіналі, що розширює кругозір. Саме тому в 2014 році був створений Польський центр освіти, науки і культури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Головними задачами центру є розвиток наукової та культурної співпраці ДНУЗТ з ВНЗ Польщі; міжнародний обмін студентами, аспірантами, та співробітниками університету з ВНЗ Польщі; створення умов для розвитку освіченої та талановитої молоді.

Польський центр розпочав свою роботу з викладання польської мови, і вже з перших днів зібрав чималу аудиторію студентів, аспірантів, викладачів університету та школярів нашого міста. Курси проходять у затишній університетській атмосфері з досвідченим викладачем-носієм мови у відповідності до сучасної програми та підручників. Окрім того, ми проводимо відкриті семінари, лекції та інші заходи з метою поглиблення знань мови, культури та історії Польщі.

Уже з цього року наші випускники навчаються в магістратурі у Польських ВНЗ в таких містах як Радом, Вроцлав, Варшава, Гданськ, Краків, Жешув і Люблін. Після закінчення навчання студенти отримають дипломи ДНУЗТ та обраного ВНЗ у Польщі.

І на сам кінець, хочемо відповісти на головне питання, яке задають слухачі: «Чи варто взагалі вчитися у Польському центрі? Оскільки основний акцент зараз робиться на англійську та німецьку мови». Що ж, дійсно, ці мови найбільш користуються попитом у світі і необхідні в повсякденному житті, при влаштуванні на роботу, але потрібно ще й враховувати фактор нашого територіального положення. Оскільки набагато більше шансів, що ми поїдемо до Польщі з якою-небудь метою, а ніж до Німеччини чи Англії. Польща – розвинена європейська країна, яка все більше викликає цікавість не тільки у туристів. Сотні тисяч людей щорічно відвідує її. Хтось їде відвідати визначні пам’ятки, а хтось – по роботі, хтось – навчатись. Багато українців працюють у Польщі на постійній і сезонній роботі. Студенти отримують освіту, приїжджаючи навчатись по обміну або на постійній основі, розуміючи всі переваги європейської освіти. Очевидно, що в таких умовах необхідністю стає вивчення мови, культури та традицій.

А тому запрошуємо всіх бажаючих відвідати Польський центр нашого університету та сміло вивчати з нами польську мову та культуру.49010, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2