Про кафедру Видатні вчені Новини кафедри Склад кафедри Наукова робота Методична робота Учбовий процес Розклад Контакти

Новини кафедри "Станції та вузли"

В рамках проекту «Комунікаційні та інформаційні технології для забезпечення безпеки та ефективності транспортних потоків: європейсько-російсько-українська магістерська та докторська програми з інтелектуальних транспортних систем» (TEMPUS 517374-1-2011-1-JPCR CITISET) в період з 8 по 20 жовтня 2012 р. доцент кафедри «Станції та вузли» Вернигора Р.В. у складі делегації молодих вчених ДНУЗТ пройшов стажування у Сілезькому технічному університеті (м. Катовіце, Польща). В цей же час стажування проходила і російська делегація з Московського державного університету шляхів сполучень (МІІТ), що є партнером нашого університету по проекту CITISET.

Програмою стажування були передбачені наступні заходи: знайомство з Сілезьким технічним університетом та з особливостями організації навчального процесу на факультеті транспорту, відвідування лекційних, лабораторних та семінарських занять, знайомство з науковою та навчально-методичною літературою, екскурсії на провідні підприємства транспортної галузі в т.ч.: міжнародний аеропорт у м. Пиржовіце, автомобільний завод «Фіат» у м. Тихі, залізничну станцію Псарі.

За результатами стажування налагоджені тісні зв'язки з партнерами з Сілезького університету та МІІТу, а також розроблено навчальні програми для підготовки фахівців з напряму «Інтелектуальні транспортні системи» в ДНУЗТ.

Черговий раз співробітники кафедри доцент Вернигора Р.В., доцент Березовий М.І. і доцент Малашкін В.В. взяли участь у міжнародній конференції з проблем безпеки на транспорті, яка відбулася 29-30 листопада 2012 року в Білоруському державному університеті залізничного транспорту (м. Гомель, Республіка Білорусь)

Виступ доцента Березового М.І. про досягнення Гірковипробувальної лабораторії ДНУЗТу в області безпеки на транспорті

Учасники конференції слухають доповідача

Виступ доцента Малашкіна В.В. про дотримання вимог безпеки при перебудові залізничних станцій