Про кафедру Видатні вчені Новини кафедри Склад кафедри Наукова робота Методична робота Учбовий процес Розклад Контакти

Новини кафедри "Станції та вузли"

В рамках проекту «Комунікаційні та інформаційні технології для забезпечення безпеки та ефективності транспортних потоків: європейсько-російсько-українська магістерська та докторська програми з інтелектуальних транспортних систем» (TEMPUS 517374-1-2011-1-JPCR CITISET) в період з 8 по 20 жовтня 2012 р. доцент кафедри «Станції та вузли» Вернигора Р.В. у складі делегації молодих вчених ДНУЗТ пройшов стажування у Сілезькому технічному університеті (м. Катовіце, Польща). В цей же час стажування проходила і російська делегація з Московського державного університету шляхів сполучень (МІІТ), що є партнером нашого університету по проекту CITISET.

Програмою стажування були передбачені наступні заходи: знайомство з Сілезьким технічним університетом та з особливостями організації навчального процесу на факультеті транспорту, відвідування лекційних, лабораторних та семінарських занять, знайомство з науковою та навчально-методичною літературою, екскурсії на провідні підприємства транспортної галузі в т.ч.: міжнародний аеропорт у м. Пиржовіце, автомобільний завод «Фіат» у м. Тихі, залізничну станцію Псарі.

За результатами стажування налагоджені тісні зв'язки з партнерами з Сілезького університету та МІІТу, а також розроблено навчальні програми для підготовки фахівців з напряму «Інтелектуальні транспортні системи» в ДНУЗТ.


Черговий раз співробітники кафедри доцент Вернигора Р.В., доцент Березовий М.І. і доцент Малашкін В.В. взяли участь у міжнародній конференції з проблем безпеки на транспорті, яка відбулася 29-30 листопада 2012 року в Білоруському державному університеті залізничного транспорту (м. Гомель, Республіка Білорусь)

Виступ доцента Березового М.І. про досягнення Гірковипробувальної лабораторії ДНУЗТу в області безпеки на транспорті

Учасники конференції слухають доповідача

Виступ доцента Малашкіна В.В. про дотримання вимог безпеки при перебудові залізничних станцій

Закриття конференції. Підведення підсумків

Доцент Вернигора Р.В. вручає пам'ятні сувеніри колегам з БелГУТу

Зустріч почесних учасників конференції в кабінеті проректора з наукової роботи БелГУТу професора Негрея В.Я. (крайній праворуч)


В кінці листопада 2012 року співробітники кафедри доцент Мозолевич Г.Я. і доцент Чибісов Ю.В. взяли участь в 9-й науково-технічній конференції «Транспортні системи - Теорія і практика», яка відбулася в м. Катовіце (Польща)

Відкриття конференції

Пленарне засідання

Виступ доцента Чибісова Ю.В. в секції «Моделювання транспортних систем»

Доцент Мозолевич Г.Я. вправляється на тренажері водія автобуса

Університет Сайти підрозділів Факультет УПП Бібліотека Гіркововипробувальна лабораторія