Русский ДНУЗТ Головна Історія кафедри Види спорту Склад кафедри Розклад подій Фото

ГОЛОВНА

Кафедра фізичного виховання проводить в університеті роботу: по зміцненню і збереженню здоров'я студентів, їх нормальному фізичному розвитку і підтримці високої працездатності; по забезпеченню, в період завершення вікового формування організму, всебічного розвитоку фізичних якостей студентів, необхідних для повноцінної фізичної підготовки до майбутньої життєвої практики; по закріпленню й удосконаленню придбаних раніше життєво важливих рухових умінь і навичок студентів, поповненні їх новими уміннями і навичками (у тому числі і прикладними, необхідними в обраній професії); по розширенню і поглибленню знань студентів у сфері фізичної культури; по створенню необхідних умов для підвищення майстерності студентів-спортсменів.

Спортивна база ДНУЗТ

Спортивну базу університету сьогодні складають:
 1. Стадіон (з футбольним полем і біговими доріжками).
 2. Плавальний басейн (відкритий, 25-метровий).Відвідувати басейн можуть студенти, співробітники, стронні відвідувачі. У басейні є спортивний зал, тенісний стіл.
 3. Басейн працює в будні та вихідні з 8 до 20. Запрошуємо всіх бажаючих оздоровитися в нашому басейні. Здається в оренду погодинно кабінет 9 кв.м, спортивний зал 90 кв.м.
 4. Чотирьохзальний спортивний корпус із спеціалізованими залами:
  • ігровим (площа 740 кв.м.)
  • залом гімнастики (площа 360 кв.м.)
  • важкої атлетики (площа 160 кв.м.)
  • боротьби (площа 160 кв.м.)
 5. Спортивний майданчик для міні-футболу.
 6. Гімнастичні майданчики на території університету (чотири).
 7. Водна станція на р. Дніпро.