Кафедра безпека життєдіяльності
Українська мова    Русский язык    English

Склад кафедри

Кафедра БЖД - одна з найбільших в університеті. Тут працюють викладачі, а також співробітники учбово-допоміжного персоналу. Очолює цей колектив кандидат технічних наук, доцент Заяць Юрій Львович.

 • Доцент, к.т.н., Заяць Юрій Львович

  Доцент, к.т.н., Заяць Юрій Львович

  Завідувач кафедрою «БЖД». Працює на посаді завідувача кафедрою з 2002 року. Викладає такі дисципліни як: «Охорона праці в галузі» для факультетів: «Організація будівництва доріг та експлуатація колії», «Промислове та цивільне будівництво», «Мости та тунелі», та бере участь у підготовці магістрів за програмою «Master MISCTSF».

 • Доцент, к.т.н., Кравець Володимир Вікторович

  Доцент, к.т.н., Кравець Володимир Вікторович

  Викладає «Охорону праці в галузі», «Охорона праці на залізничному транспорті» для факультету «Технічна кібернетика», «Управління процесами перевезень».

 • Доцент, к.б.н., Никифорова Олена Анатоліївна

  Доцент, к.б.н., Никифорова Олена Анатоліївна

  Викладає дисципліни «Екологія», «Основи екології», «Екологія за профспрямуванням», «Засоби захисту від шкідливих факторів», «Екологічна безпека», «Основи ергономіки», «Екологічна експертиза», «Гігієна та виробнича санітарія на транспорті» для всіх факультетів. Займається вивченням питаннь виробничої безпеки та ризиків в напрямку психофізіологічних особливостей адиктивної поведінки працівників залізниці. Має 43 статті в фахових виданнях, бере активну участь в методичні роботі кафедри.


 • Доцент, к.б.н., Сидоренко Ганна Григорівна

  Доцент, к.б.н., Сидоренко Ганна Григорівна

  Викладає такі дисципліни як: «Безпека життєдіяльності», «Охорона праці на залізничному транспорті» для всіх факультетів.

 • Доцент, к.т.н., Авраменко Світлана Ігорівна

  Доцент, к.т.н., Авраменко Світлана Ігорівна

  Викладає такі дисципліни: «Охорона праці в галузі», «Цивільний захист», «Безпека життєдіяльності» для усіх факультетів


 • Старший викладач, Лоза Василь Григорович

  Старший викладач, Лоза Василь Григорович

  Викладає дисципліни: «Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист» для факультетів: «Механічний факультет», «Технічна кібернетика», «Економіка та менеджмент», «Управління процесами перевезень». Проводить заняття зі слухачами залізниць з підвищення кваліфікації та спеціальне навчання з перевезення небезпечних вантажів у навчально- науковому методичному центрі. Є співавтором видань: словник-довідник «Техногенна безпека», «Довідник залізничника» та Посібника для курсу спеціального навчання з питань перевезення небезпечних вантажів на залізничному транспорті. Розробив НПАОП 63.21-1.25-07 Правила безпеки праці під час виконання робіт у колійному господарстві. співавторстві).Член профкому ДНУЗТ. Очолює комісію з охорони праці.

 • Асистент, Решетняк Тетяна Павлівна

  Асистент, Решетняк Тетяна Павлівна

  Проводить лабораторні та практичні заняття з дисциплін: «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці» для всіх факультетів.
 • Асистент, Ліціюк Ганна Валеріївна

  Асистент, Ліціюк Ганна Валеріївна
 • Зав. лаб. каф «БЖД» Звєрева Алевтина Віталіївна

  Зав. лаб. каф «БЖД» Звєрева Алевтина Віталіївна • Лаборант каф «БЖД» Даукш Олена Олександрівна

  Лаборант каф «БЖД» Даукш Олена Олександрівна • Професор, д.т.н., Горобець Володимир Леонідович

  Професор, д.т.н., Горобець Володимир Леонідович

  Головний науковий співробітник лабораторії «Технології та системи безпеки на транспорті». Викладає такі дисципліни як: «Охорона праці в галузі» для факультету «Електрифікація залізниць». • Старший викладач, к.ф.н, Костюк Наталя Петрівна

  Старший викладач, к.ф.н, Костюк Наталя Петрівна

  Викладає правові дисципліни такі як: «Право», «Основи конституційного права», «Трудове право» для факультетів: «Організація будівництва доріг та експлуатація колії», «Промислове та цивільне будівництво». • Старший викладач, Кільовий Валентин Петрович

  Старший викладач, Кільовий Валентин Петрович

  Викладає дисципліни: «Цивільний захист», «Пожежовибухобезпека» для факультетів: «Електрифікація залізниць», «Організація будівництва доріг та експлуатація колії», «Управління процесами перевезень». • Старший викладач,Томіло Ігор Іванович

  Старший викладач, Томіло Ігор Іванович

  Викладає дисципліну «Транспортне право» для факультетів: «Управління процесами перевезень», «Організація будівництва доріг та експлуатація колії».
 • Кулик Сергій Георгійович

  Кулик Сергій Георгійович

  Заст. керівника управління – Керівник відділу державного контролю та нагляду за безпекою залізничного та електричного транспорту управління Укртрансінспекцією.
 • К.т.н., Коваленко Валентина Володимирівна

  К.т.н., Коваленко Валентина Володимирівна

  С.н.с. лабораторія «Технології та системи безпеки на транспорті».

 • К.т.н., Коваленко Валентина Володимирівна

  Аспірант,асистент Музикін Михайло Ігорович

Догоридогори

© 2014 Кафдера БЖД
Дата останнього оновлення: 20.12.2016