Кафедра безпека життєдіяльності
Українська мова    Русский язык    English

Виховна робота на кафедрі БЖД

Лабораторія кафедри

Одним з багатьох завдань університету – це підготувати виховного, грамотного, гармонійно розвиненого спеціаліста залізничного транспорту. На кафедрі «БЖД» виховна робота проводиться силами кураторів академічних груп спеціальності «Транспортні системи», а також під час занять зі студентами усіх факультетів. Куратори груп складають по семестрові плани виховної роботи у відповідності до вказівок гуманітарної ради університету та Плану виховної роботи університету.

Під час проведення кураторських годин куратори проводять збори, бесіди на різні теми у групах на цікаві теми.

Щосеместру студенти організовано відвідують театри міста, вистави або музеї, концерти.

Також проводиться постійно індивідуально виховна робота, особливо з студентами, у яких є якісь труднощі у навчанні, побуті. Регулярно проводяться відвідування кімнат у гуртожитку, де мешкають наші студенти, проводяться бесіди, інструктажі.

З батьками багатьох студентів куратори підтримують тісний зв’язок, допомагаючи тим самим у вихованні їх дітей.

Неодноразово на конкурсі-огляді «Вибір року» відзначались почесними грамотами, краща група - 456 – куратор старший викладач Лоза В. Г., 422гр.- старший викладач Рябцева Н. П. Студенти нашої кафедри приймають участь в конкурсі – « Студентська весна».

На кафедрі також здійснюється наставницька робота з молодими асистентами, викладачами з боку досвідчених викладачів, науковців на чолі з завідувачем кафедрою Заяць Ю. Л.

Завдяки виховній роботі студенти, отримуючи вищу освіту у нашому університеті на нашій кафедрі БЖД мають більший життєвий потенціал, високий рівень духовного й морального розвитку, світогляду, якості, що дозволить максимально виявити себе в праці, зайняти гідне місце в житті, досягати особисті цілі, принести користь суспільству і державі.

Догоридогори

© 2014 Кафдера БЖД
Дата останнього оновлення: 20.01.2014