Привітання першокурсникам факультету ТК

Рада студентів факультету

  • Голова Студентської Ради факультету
    Замедянська Наталія, група 945
  • Голова КССМ факультету
    Неголюк Юлія, група 945
  • Голова ППОС факультету
    Бударна Юлія, група 940-П
  • Голова Студентської ради гуртожитку №3
    Колтунський Юрій, група 940-А1
  • Голова Спортклубу факультету
    Осаула Євген, група 953
  • Голова СНТ факультету
    Ципкіна Катерина, група 941
  • Голова Комісії з аналізу успішності студентів факультету
    Донець Антон, група 925

Іменні стипендіати

  • Стипендія Кабінету міністрів України
    • Замедянська Наталія Анатоліївна – 945 група
  • Стипендія Вченої ради університету
    • Андрющенко Максим Вадимович – 941 група
    • Колтунський Юрій Юрійович – 940-А1
    • Коваль Тетяна Юріївна – 936 група
    • Ворошило Єєвгенія Едуардівна – 932 група
  • Стипендія видатних вчених
    Ім. В.А. Лазаряна
    • Нежуміра Катерина Олександрівна – 941 група
    Ім. Федіченка Н. М.
    • Дорохін Богдан Павлович – 947 група
    Стипендія ім. Г.М. Кірпи
    • Фролов Микита Ігорович – 933 група

Список старост та кураторів груп факультету ТК
у 1 семестрі 2015/16 року

№ групи П.І. старости групи кількість студентів П.І.Б. куратора групи кафедра
911 Сансієва Ірина 27 старший викладач Максименкова Ю.А. ПМ
913 Степанов Олександр 19 асистент Бондарева В.С. ЕОМ
915 Кравченко Анастасія 6 асистент Куроп`ятник О.С. КІТ
916 Старіков Ігор 17 доцент Доманська Г.А. ЕОМ
917 Гудков Максим 14 асистент Гололобова О.О. АТЗ
919 Малихін Олексій 6 асистент Гололобова О.О. АТЗ
920-А Лавренюк Богдан 14 асистент Ящук К.І. АТЗ
920-К Гладкий Дмитро 20 старший викладач Івін П.В. ЕОМ
920-П Роща Єгор 17 асистент Білий Б.Б. ПМ
920-П1 Рахматуліна Маргарита 17 доцент Нечай І.В. КІТ
921 Завгородній Андрій 15 доцент Андрющенко В.О. КІТ
922 Давиденко Максим 17 доцент Іванов О.П. КІТ
923 Іванов Олександр 18 доцент Єгоров О.Й. ЕОМ
925 Донець Антон 5 доцент Андрющенко В.О. КІТ
926 Безматерних Тетяна 14 доцент Остапець Д. О. ЕОМ
927 Федотова Світлана 18 старший викладач Маловічко Н.В. АТЗ
929 Нагорна Надія 13 старший викладач Дуб В.Ю. АТЗ
931 Приходько Сергій 20 старший викладач Панік Л.О. КІТ
932 Попеску Руслан 17 асистент Звоненко Н.В. КІТ
933 Фролов Микита 22 асистент Кільова О.О. ЕОМ
935 Біляєв Олександр 7 асистент Бойко Є.Ю. КІТ
936 Коваль Тетяна 18 доцент Пахомова В.М. ЕОМ
937 Тодоров Захар 14 доцент Романцев І.О. АТЗ
938 Черноморцева Наталія 16 асистент Буряк С.Ю. АТЗ
940-А Халепа Денис 7 доцент Сердюк Т.М. АТЗ
940-А1 Колтунський Юрій 15 доцент Лагута В.В. АТЗ
940-К Базелюк Василь 33 асистент Стрижко Л.М. ЕОМ
940-К1 Линнік Владислав 11 старший викладач Бєляєв М.Б. ЕОМ
940-П Шинбін Олександр 18 старший викладач Шаповал І.В. КІТ
940-П1 Кречет Радислав 20 доцент Швець О.М. КІТ
941 Степченкова Катерина 24 старший викладач Самойлов С.П. КІТ
943 Голуб Богдан 19 асистент Стрижко Л.М. ЕОМ
944 Огідан Олувасеун 6 ЕОМ
945 Замедянська Наталя 8 асистент Кліменко І.В. КІТ
946 Петрук Тетяна 12 старший викладач Дзюба В.В. ЕОМ
947 Дорохін Богдан 26 старший викладач Щека В.І. АТЗ
951 Твердой Олександр 22 професор Шинкаренко В.І. КІТ
951-М Шашков Дмитро 9 професор Шинкаренко В.І. КІТ
953 Гавриченко Ольга 14 доцент Самков О.М ЕОМ
953-М Мех Борис 4 доцент Самков О.М ЕОМ
955 Шамановська Ольга 10 доцент Нечай В.Я. КІТ
956 Ларін Андрій 7 професор Жуковицький І.В. ЕОМ
956-М Шапран Юлія 2 професор Жуковицький І.В. ЕОМ
957 Кирилов Ілля 26 доцент Рибалка Р.В. АТЗ
957-М Музикант Ірина 7 професор Гаврилюк В.І. АТЗ






Головна Спеціальності Рада факультету Студентська рада Для абітурієнтів Фотогалерея Деканат