Спеціальність – «Програмне забезпечення автоматизованих систем»

Напрям підготовки – «6.050103 - Програмна інженерія».
Ліцензований обсяг – 75 місць, з них держзамовлення – 40 (на 2013 рік).
Вартість навчання за рік – 7400 грн. (на 2013 рік).
Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників: бакалавр, спеціаліст, магістр.
Скорочений термін навчання - 3 роки для випускників технікумів (приблизна кількість місць держзамовлення – 14 на 2010 рік).
Випускаюча кафедра – «Комп'ютерні інформаційні технології».
Зміст дисципліни.
Студенти-програмісти, щоб стати справжніми професіоналами, вивчають: теорію і методи проектування програмного забезпечення; комп’ютерні мережі, CASE-технології, графічні середовища та їх застосування, операційні системи, Інтернет – технології та інші сучасні інформаційні технології. Високий рівень підготовки студентів-програмістів дає їм можливість займатися науково - дослідницькою роботою та самостійною виробничою і комерційною діяльністю. Так після першого курсу студенти отримують робочу професію «Оператор ЕОМ», що дає їм можливість влаштовуватися на роботу у фірми та організації. Практично більшість студентів 3-4 курсів працюють за фахом. Студенти приймають участь у розробці програмного забезпечення для потреб університету, деякі з них працюють програмістами у «Бюро програмних засобів», яке існує при кафедрі.
Можливості працевлаштування.
Випускники можуть працювати у якості інженера-програміста, системного адміністратора обчислювальних центрів залізниць, та інших підприємств, банківських установ тощо.

Більш детальну інформацію можна прочитати на сайті приймальної комісіїГоловна Спеціальності Рада факультету Студентська рада Для абітурієнтів Фотогалерея Деканат