Спеціальність – «Комп'ютерні системи та мережі»

Напрям підготовки – «6.050102 - Комп’ютерна інженерія».
Ліцензований обсяг – 50 місць, з них держзамовлення – 30 (на 2013 рік).
Вартість навчання за рік – 7400 грн. (на 2013 рік).
Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників: бакалавр, спеціаліст, магістр.
Скорочений термін навчання - 3 роки для випускників технікумів (приблизна кількість місць держзамовлення – 8 на 2010 рік).
Випускаюча кафедра – «Електронно - обчислювальні машини».
Зміст дисципліни.
Цикл професійних дисциплін готує студентів до практичної роботи в різних галузях, що пов’язані з проектуванням комп’ютерних систем та мереж, їх налагодженням, технічним обслуговуванням, програмуванням та підтримкою програмного забезпечення. Після чотирьох років навчання студенти отримують освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» з комп’ютерної інженерії та можуть продовжити свою освіту для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» або «Магістр». Всі випускники по закінченню навчання отримують призначення на роботу як в державні установи, так і в приватні компанії. В цілому попит на спеціалістів з комп’ютерних систем та мереж зростає з кожним роком і ця тенденція зберігатиметься не одне десятиріччя.
Можливості працевлаштування. Випускники можуть працювати у якості системних адміністраторів, інженерів по обслуговуванню комп’ютерної техніки в обчислювальних центрах, в компаніях та фірмах, що виготовлюють та обслуговують комп’ютерну техніку або мають великий парк комп’ютерів.

Більш детальну інформацію можна прочитати на сайті приймальної комісіїГоловна Спеціальності Рада факультету Студентська рада Для абітурієнтів Фотогалерея Деканат