ЕОМ
Вивчаємо найновіші технології, не забуваючи про кращі традиції!

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисціпліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем» 2017

Травень 10, 2017 20:31

В Одеському національному політехнічному університеті проводилася  всеукраїнська студентська олімпіада з дисціпліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем». Команда нашого університету у складі студентів: Єгор Стьопкін, Тарас Шаптала, Олександр Іванов посіла третє місце, а студент  Єгор Стьопкін посів третє місце в особистому заліку.

Абітурієнту

Додано інформаційний буклет!!!

Для випускників технікумів, що вступають на скорочений курс спеціальності "Комп’ютерна інженерія" доступні зразки тестових завдань.

Завантажити (.pdf)

більше

Розклад консультацій

на I семестр 2017-2018 навчального року

Успіхи студентів

В університеті 26–28 квітня 2017 року проводився 2 етап всеукраїнської студентської олімпіади в галузі «Інформаційна безпека». Команда нашого університету посіла перше місце, а студент Володимир Мотиленко посів друге місце в особистому заліку.

більше

Кіберакадемія