ЕОМ
Вивчаємо найновіші технології, не забуваючи про кращі традиції!

1-е, 2-е місця - у випускників ТК! Вітаємо!

Березень 14, 2017 11:41

Навчальний рік, що завершився, приніс нашим студентам переконливі перемоги в міжнародному конкурсі дипломних проектів у галузі інформатики та інформаційних технологій в Мінінському університеті (Росія).

Дипломи першого ступеня за 1 місце отримали студенти 5 курсу Нагорянський М.А. і Омельчук Д.В. (кер. ст. в. Мудрик О.Б.), диплом другого ступеня отримав Ларін А.Д. (кер. проф. Жуковицький І.В.), диплом третього ступеня отримав Мех Б.Ю. (кер. доц. Хмарський Ю.І.). Вітаємо!

Абітурієнту

Додано інформаційний буклет!!!

Для випускників технікумів, що вступають на скорочений курс спеціальності "Комп’ютерна інженерія" доступні зразки тестових завдань.

Завантажити (.pdf)

більше

Розклад консультацій

на II семестр 2016-2017 навчального року

Успіхи студентів

В університеті 26–28 квітня 2017 року проводився 2 етап всеукраїнської студентської олімпіади в галузі «Інформаційна безпека». Команда нашого університету посіла перше місце, а студент Володимир Мотиленко посів друге місце в особистому заліку.

більше

Кіберакадемія