ЕОМ
Вивчаємо найновіші технології, не забуваючи про кращі традиції!

Абітурієнту

Листопад 11, 2015 20:58

Представляємо увазі абітурієнтів короткий інформаційний буклет.

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисціпліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем» 2017

Травень 10, 2017 20:31

В Одеському національному політехнічному університеті проводилася  всеукраїнська студентська олімпіада з дисціпліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем». Команда нашого університету у складі студентів: Єгор Стьопкін, Тарас Шаптала, Олександр Іванов посіла третє місце, а студент  Єгор Стьопкін посів третє місце в особистому заліку.

Всеукраїнська студентська олімпіада в галузі «Інформаційна безпека» 2017

Травень 10, 2017 20:16

В університеті 26–28 квітня 2017 року проводився 2 етап всеукраїнської студентської олімпіади в галузі «Інформаційна безпека». Команда нашого університету посіла перше місце, а студент  Володимир Мотиленко посів друге місце в особистому заліку.

Перелік дисциплін кафедри для спеціальності "Комп'ютерна інженерія"

Березень 14, 2017 12:09

Представляємо перелік дисциплін кафедри для спеціальності "Комп'ютерна інженерія"

Перелік дисциплін кафедри для спеціальності "Кібербезпека"

Березень 14, 2017 12:03

Представляємо перелік дисциплін кафедри для спеціальності "Кібербезпека"

Перелік дисциплін кафедри для інших спеціальностей

Березень 14, 2017 11:58

Представляємо перелік дисциплін кафедри для інших спеціальностей

Вітаємо збірну команду ЗІІКС з перемогою!

Березень 14, 2017 11:47

28.09.2016 відбувся товариський матч з міні-футболу між збірними командами спеціальностей кафедри ЕОМ (збірні ЗІІКС і КСС).

Вітаємо збірну команду ЗІІКС з перемогою!

1-е, 2-е місця - у випускників ТК! Вітаємо!

Березень 14, 2017 11:41

Навчальний рік, що завершився, приніс нашим студентам переконливі перемоги в міжнародному конкурсі дипломних проектів у галузі інформатики та інформаційних технологій в Мінінському університеті (Росія).

Дипломи першого ступеня за 1 місце отримали студенти 5 курсу Нагорянський М.А. і Омельчук Д.В. (кер. ст. в. Мудрик О.Б.), диплом другого ступеня отримав Ларін А.Д. (кер. проф. Жуковицький І.В.), диплом третього ступеня отримав Мех Б.Ю. (кер. доц. Хмарський Ю.І.). Вітаємо!

Абітурієнту

Додано інформаційний буклет!!!

Для випускників технікумів, що вступають на скорочений курс спеціальності "Комп’ютерна інженерія" доступні зразки тестових завдань.

Завантажити (.pdf)

більше

Розклад консультацій

на I семестр 2017-2018 навчального року

Успіхи студентів

В університеті 26–28 квітня 2017 року проводився 2 етап всеукраїнської студентської олімпіади в галузі «Інформаційна безпека». Команда нашого університету посіла перше місце, а студент Володимир Мотиленко посів друге місце в особистому заліку.

більше

Кіберакадемія