ЕОМ
Вивчаємо найновіші технології, не забуваючи про кращі традиції!

1-е, 2-е місця - у випускників ТК! Вітаємо!

Листопад 11, 2015 22:54

Навчальний рік, що завершився, приніс нашим студентам переконливі перемоги в міжнародному конкурсі дипломних проектів у галузі інформатики та інформаційних технологій в Мінінському університеті (Росія).

Дипломи першого ступеня за 1 місце отримали студенти 5 курсу Кармазін В.М. (кер. доц. Хмарський Ю.І.) і Попов А.В. (кер. проф. Жуковицький І.В.), диплом другого ступеня отримав Дон В.В. (кер. Остапець Д.О.). Вітаємо!

Абітурієнту

Додано інформаційний буклет!!!

Для випускників технікумів, що вступають на скорочений курс спеціальності "Комп’ютерні системи та мережі" доступні зразки тестових завдань.

Завантажити (.pdf)

більше