Логотип

Кафедра будiвельного виробництва та геодезiї

Заголовок Фотогалерея
Графiчне меню Унiвeрситет Навчальний процес Склад кафедри Наукова дiяльнiсть Методичнi розробки Iсторiя кафедри Контакти
Головна

Унiверситет

Навчальний процес

Склад кафедри

Науковi розробки кафедри

Організаційно-виховна робота

Методичнi розробки кафедри

Iсторiя кафедри

Контакти

Русский язык Українська мова Версiя для друку

Організаційно-виховна робота

Організаційно-виховна робота кафедри орієнтована на проведення активного дозвілля студентів та ознайомлення їх з майбутньою спеціальністю.

Співробітники кафедри організовують та проводять кураторські години, на яких зі студентами розглядається стан успішності в групах, проблемні ситуації, пов’язані із навчанням в університеті, різноманітні життєві ситуації, що виникають в житті. За необхідності викладачі надають морально-психологічну підтримку студенту, який опинився у важкій ситуації, розумною порадою або відповідними діями. На зустрічі запрошуються фахівці з певних соціальних, медичних або правоохоронних служб.

Наші студенти мають змогу позмагатися один з одним як в культурних конкурсах, так і спортивних змаганнях. Постійно в стінах університету проводяться кубок ректора з футболу, змагання з волейболу, баскетболу, тенісу та інших видів спорту. Щовесни в домі культури ДІІТу проводиться так звана «Студвесна», де кожен бажаючий може показати свій талант: це і спів, і хореографія, і акторська майстерність.

У студентів досить різноманітна та цікава культурно-виховна программа. Бажаючі мають можливість відвідувати театр опери і балету, музично-драматичний театр культури ім. Т.Шевченка та театр драми ім. М.Горького, театр «Крик», будинок органної та камерної музики.

Періодично студенти разом з кураторами груп проводять день довкілля, що супроводжується корисною для університету роботою з благоустрою та підтримки належного стану території.

Для студентів організовуються та проводяться екскурсії на виробничі підприємства міста та будівельні майданчики з інноваційними технологіями та методами зведення будівель та споруд. На них майбутні фахівці знайомляться з особливостями реальних технологічних процесів, побуту та дозвілля робітників, опрацьовують певні нюанси майбутньої професії.

На сьогоднійшній час значна кількість студентів беруть активну участь в днях донора, в студентських загонах.

Дата оновлення:

21.02.2017

Кафедра "Будiвельне виробництво та геодезiя".
Днiпропетровський нацiональний унiверситет залiзничного транспорту iм. акад. В. Лазаряна.