Логотип

Кафедра будiвельного виробництва та геодезiї

Заголовок Фотогалерея
Графiчне меню Унiвeрситет Навчальний процес Склад кафедри Наукова дiяльнiсть Методичнi розробки Iсторiя кафедри Контакти

Унiверситет

Навчальний процес

Склад кафедри

Науковi розробки кафедри

Методичнi розробки кафедри

Iсторiя кафедри

Контакти

Русский язык Українська мова Версiя для друку

Шановнi вiдвiдувачi!

Ласкаво просимо на сайт кафедри "Будiвельне виробництво та геодезiя".

Наша кафедра є випусковою за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Протягом всього навчального процесу у вас буде змога не лише писати конспекти, відвідуючи заняття, а разом з нами ви зможете поринути в цікавий та неповторний світ проектування, архітектури, сучасних інноваційних технологій зведення будівель і споруд. Допоможуть вам в цьому комп’ютерні класи з різноманітними спеціалізованими програмами та програмними комплексами, навчальні лабораторії, проходження практики на будівельних майданчиках, заводах та підприємствах будівельної індустрії.

Виробнича та переддипломна практика проходять в облдержадміністрації у відповідних управліннях міської ради м. Дніпра, департаментах «Укрзалізниці» та у провідних будівельних організаціях країни з можливістю подальшого працевлаштування.

Науково-педагогічний склад займається не тільки викладацькою діяльністю, а й науковою. На сьогоднішній час провідні фахівці є керівниками магістерських робіт та аспірантів і здобувачів наукового ступеню доктора наук в техніці.

Вступивши на кафедру «Будівельне виробництво та геодезія», за допомогою досвідчених та висококваліфікованих викладачів ви зможете стати хорошим спеціалістом та досвідченим фахівцем у розбудові нашої держави.

З повагою колектив кафедри «Будівельне виробництво та геодезія»

Початок сторiнки

Новини

Дата оновлення:

21.02.2017

Кафедра "Будiвельне виробництво та геодезiя".
Днiпропетровський нацiональний унiверситет залiзничного транспорту iм. акад. В. Лазаряна.