Кафедра "Будівельні конструкції"

кафедра

“БУДІВЕЛЬНІ

КОНСТРУКЦІЇ”

Кафедра "Будівельні конструкції"

Організаційно-виховна робота

Організаційно-виховна робота кафедри орієнтована на проведення активного дозвілля студентів та ознайомлення їх з майбутньою спеціальністю.

Співробітники кафедри організовують та проводять кураторські години, на яких зі студентами розглядається стан успішності в групах, проблемні питання, пов’язані із навчанням в університеті, різноманітні життєві ситуації, що виникають в житті. За необхідності викладачі надають моральну підтримку студенту, який опинився у важкій ситуації, розумною порадою або відповідними діями. На зустрічі запрошуються фахівці з певних соціальних, медичних або правоохоронних служб.

Викладачі та студенти

Студенти залучаються до активного дозвілля, що супроводжується також й корисною для університету роботою з благоустрою та підтримки належного стану території.

Для студентів організовуються та проводяться екскурсії на виробничі підприємства міста та будівельні майданчики. На них майбутні фахівці знайомляться з особливостями реальних технологічних процесів, побуту та дозвілля робітників, опрацьовують певні нюанси майбутньої професії.