НОВИНИ ГОЛОВНА КОНТАКТИ
Зеленько
Юлія Володимирівна
Звернення завідуючого кафедрою

Ласкаво просимо на інформаційний сайт кафедри «Хімія та інженерна екологія» та ГНДЛ «Охорона навколишнього середовища на залізничному транспорт».

Кафедра хімії є однією з найстаріших кафедр університету з неповторною історією становлення та наукового успіху. За майже вісімдесят п’ять років у складі кафедри працювало багато видатних вчених, добре знаних в Україні та світі.

Випускаючою кафедра «Хімія та інженерна екологія» стала порівняно недавно. Починаючи з 1999 року кафедра провадить підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Випускники кафедри характеризуються великим потенціалом на ринку праці, а школа «Екологи ДІІТу» - є показником високих професійних та прикладних знань. За десять років випустила понад двісті спеціалістів-екологів та понад п’ятдесят магістрів екології та охорони навколишнього середовища. Наші випускники працюють майже у всіх сферах господарської діяльності – від громадських організацій до органів місцевого самоврядування, від навчальних закладів до крупних промислових підприємств на території України та закордоном.

Доброю традицією нашої кафедри є поєднання сучасних знань, практики та наукової діяльності. На кафедрі створені усі умови для професійного зростання та гідної конкуренції на ринку праці.

Кафедра «Хімія та інженерна екологія» має значну матеріально-технічну базу, до складу якої входять спеціалізована лекційна аудиторія, дві сучасні навчальні екологічні лабораторії, найбільша у Дніпропетровську некомерційна акредитована екологічна лабораторія та комп’ютерний клас.

Велика увага на кафедрі приділяється науковій роботі, особливо серед студентської молоді. За останні десять років студенти кафедри вибороли перемоги понад 10 наукових конкурсів, 15 олімпіад та 5 грантів на навчання та наукові дослідження. На базі кафедри проводиться найвідоміша в Дніпропетровську міжнародна екологічна конференція молодих вчених «Екологічний інтелект». Щороку у цій конференцій приймає участь понад ста молодих вчених та студентів-екологів.

Кафедра «Хімія та інженерна екологія» у науковій та педагогічній діяльності тісно співпрацює з Галузевою науково-дослідною лабораторією «Охорона навколишнього середовища на залізничному транспорті». ГНДЛ «ОНС» є провідним екологічним науковим підрозділом на залізничному транспорті України. Науковці ГНДЛ разом з викладачами кафедри та студентами-екологами провадять активну науково-дослідну діяльність та громадську роботу.

Головна мета співробітників нашої кафедри – це розвиток екологічної освіти в Україні та поширення ідей сталого розвитку.

Саме тому, бажаємо усім небайдужим екологічній справі натхнення та вдачі.

Бережіть природу! Якщо не ми – то хто, якщо не тепер – то коли?З повагою,
Завідуюча кафедрою,
доктор технічних наук, професор
Зеленько Юлія Володимирівна