Українська мова     Русский язык     English    Спеціальність факультету

     Факультет "Мости та тунелі" готує спеціалістів з проектування, будівництва, експлуатації та дослідження мостів, транспортних тунелів, метрополітенів та інших штучних споруд залізничного та автодорожного транспорту зі спеціальності «Мости і транспортні тунелі», за напрямом підготовки – 6.060101 Будівництво
     Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників факультету: бакалавр, спеціаліст, магістр.
     Студентам, що закінчують факультет освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» присвоюється кваліфікація бакалавр з будівництва (термін навчання 4 роки).
     Студентам, що закінчують факультет освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» присвоюється кваліфікація інженер будівельник (термін навчання 1 рік на базі ОКР підготовки «Бакалавр»).
     Студентам, що закінчують факультет освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» присвоюється кваліфікація магістр з будівництва (термін навчання 1 рік на базі ОКР підготовки «Бакалавр»).

Мости - один із самих складних видів інженерних споруд, що вміщує в собі найкращі досягнення будівельного мистецтва далекої історичної епохи.
Будівництво мостів має багату історію і велику різноманітність конструктивних форм, методів побудови та архітектурного оформлення в залежності від умов, в яких вони споруджуються.
Проектування та будівництво висячих і вантових мостів через великі річки, затоки і протоки, арочних мостів через глибокі ущелини та повноводі річки, естакад у складних транспортних розв'язках потребують точних розрахунків, фантазії, сміливості мислення, високого рівня будівельної техніки та організації праці.

Безперервний ріст великих міст гостро ставить проблему розвитку міського транспорту. Розв'язання цієї проблеми у великих містах можливо тільки шляхом будівництва метрополітенів.
В Україні метрополітени працюють у трьох містах (Києві, Харкові, Дніпропетровську). У цих містах продовжується будівництво нових ліній метрополітену. Почалось будівництво метрополітену в місті Донецьк, планується будівництво метрополітену в місті Одеса.
Поряд з цим у країні потребується будівництво значного числа транспортних тунелів під залізницю та автошляхові дороги, широкого використання підземного простору в великих містах.
Проектують та будують всі ці складні споруди випускники факультету. Вони працюють у будівельних, проектно-вишукувальних організаціях, дистанціях колії, заводах мостових конструкцій, мостовипробувальних станціях, у ВНЗ та науково-дослідних інститутах.
Для підготовки фахівців за спеціальністю "Мости та транспортні тунелі" університет має необхідну матеріальну базу. На випускаючих кафедрах "Мости" та "Тунелі, основи і фундаменти" працюють високо кваліфіковані викладачі, професори та доценти, існують необхідні навчальні лабораторії, працюють науково дослідні лабораторії штучних споруд та механіки ґрунтів. На кафедрах працюють аспіранти та докторанти.
Випускники факультету з успіхом працюють в Україні, країнах СНД, а також у Китаї, Монголії, Угорщині, Болгарії, Канаді, США й інших країнах світу.

Університет |  Головна |  Спеціальності |  Кафедри |  Абітуріенту |  Випускникам технікумів |  Випускники |  Історія |  Студентське життя |  Контакти | 
 
Дата останнього оновлення : 02.02.2017