Звернення завідувача кафедри

Ласкаво просимо на сайт кафедри «Мости і тунелі»!

На його сторінках Ви зможете дізнатися про все, що пов'язано з навчально-методичною і науковою діяльністю колективу кафедри і лабораторій, які до неї відносяться.

Кафедра «Мости і тунелі» веде свою історію із самого заснування ДІІТу (нині – ДНУЗТ). За цей час в її складі працювало багато видатних вчених і педагогів, які підготували більше чотирьох з половиною тисяч фахівців в галузі мостів і транспортних тунелів.

На кафедрі створені умови для підвищення рівня кваліфікації. Існує магістратура та аспірантура денної та заочної форми навчання.

Особливу увагу в роботі кафедри приділено науковій роботі. При кафедрі функціонують дві галузевих науково-дослідних лабораторії, діяльність яких сприяє активній науковій діяльності викладачів, наукових співробітників та інженерів: галузева науково-дослідна лабораторія штучних споруд є провідною в галузі транспортного будівництва, зокрема з питань проектування мостів та штучних споруд; галузева науково-дослідна лабораторія механіки ґрунтів є однією з провідних в галузі проектування земляних споруд та тунелів.

Ми щиро сподіваємось, що інформація на нашому сайті буде для Вас цікавою і корисною.

 

З повагою,

завідувач кафедри, доктор технічних наук,

доцент, лауреат Державної премії в області науки і техніки

Олексій Леонідович Тютькін