Інформація для абітурієнта

Кафедра проводить підготовку за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Мости і транспортні тунелі», освітні ступені «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії»). Це фахівці широкого профілю для роботи на підприємствах транспорту та у будь-яких галузях промисловості, у науково-дослідних і проектних організаціях по проектуванню, розрахунку, будівництву, ремонту та експлуатації мостів, тунелів, метрополітенів, штучних споруд, транспортного будівництва. По закінченні університету видається диплом про вищу освіту державного зразка.

 

Об'єкти професійної діяльності випускника:

1. Проектування, розрахунок, будівництво, експлуатація, реконструкція і ремонт мостів, тунелів, метрополітенів, штучних споруд, об'єктів транспортного будівництва.
2. Розробка проектної та нормативно-технічної документації.
3. Виготовлення, випробування нових конструкцій мостів і транспортних тунелів.

Переваги навчання у ДНУЗТі:

Наявність студмістечка. Всі навчальні корпуси, лабораторії, спортивні споруди, гуртожитки, поліклініка, магазини розташовані в одному місці, що повністю базується в зеленій зоні.

Студенти можуть користуватися бібліотекою з декількома читальними залами, Wi-Fi, спортивним комплексом із басейном, поліклінікою.

Студенти з інших міст забезпечуються гуртожитком (факультет «Мости і тунелі» має власний гуртожиток №5).

У ДНУЗТі успішно працює військова кафедра. По закінченню військової кафедри здобувається військова спеціальність та звання офіцеру запасу.

На час навчання надається відстрочка від служби в Збройних Силах України.

Наявність практики, що відбувається на підприємствах, що будують та реконструюють мости, тунелі та метрополітени.

Випускники кафедри «Мости і тунелі» завжди з теплотою відгукуються о роках навчання в університеті.

 

Додаткова інформація для абітурієнта