Дні студентської науки на Механічому факультеті

Наукова лекція для студентів та магістрів Механічного факультету на тему "Освіта в галузі машинобудування залізничних транспортних засобів в СТU"

Завантажити запрошення .pdf

Поїздка випускників механічного факультету на НПП «РІСТ»

З метою ознайомлення випускників кафедри «Вагони та вагонне господарство» з технологічним процесом виробництва комплектуючих для пасажирських вагонів та кабін машиністів 26.04.2016 р відбулась поїздка до м. Вольнянськ на Науково-виробниче підприємство «РІСТ» (НВП «РІСТ»). Студенти детально ознайомились з процесом виробництва та сучасним обладнанням. Найбільшу увагу студентів викликав процес виготовлення кабін машиністів із сучасних не металевих матеріалів. Слід відмітити, що замовниками цих кабін машиніст являються закордоні компанії. Після огляду виробництва зі студентами була проведена зустріч з керівництвом НВП «РІСТ» за результатами якої випускникам кафедри «Вагони та вагонне господарство» було запропоновано працевлаштування на інженерні посади з гарантією наступного кар’єрного росту.